جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

جشنواره ملی مطبوعات و خبرگزاری ها و رسانه های مجازی کودک و نوجوان در ساری آغاز به کار کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره ملی مطبوعات و خبرگزاری ها و رسانه های مجازی کودک و نوجوان در ساری آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران در آیین گشایش این جشنواره با بیان اینکه بیش از 15هزار اثر به دبیرخانه ارسال شده است، گفت:هیات داوران 14 اثر برتر ارسالی به جشنواره ملی مطبوعات کودک و نوجوان را برای دریافت جوایز نامزد کرده است.

ˈ قاسم عزیز زاده گرجی ˈ افزود : اعضای هیات داوران این آثار را پس از بازبینی 562 اثر ارسالی به جشنواره انتخاب کردند.

دبیر جشنواره ملی مطبوعات کودک نوجوان مازندران گفت : سه اثر نامزد شده مربوط به بخش داستان کودک و خردسال ، دو اثر در بخش داستان نوجوان ، چهار اثر در بخش داستان طنز ، سه اثر مربوط به بخش عکس کودک و دو اثر در بخش عکس نوجوان است.

عزیز زاده گرجی به برپایی نمایشگاه در حاشیه این جشنواره اشاره کرد و گفت : 20 غرفه با شرکت 26 نشریه تخصصی و صاحب نام کشور در حوزه کودک و نوجوان در این جشنواره برپا شده است.

وی افزود : کانون پرورش فکری می خواهد با تجمع این نشریات در یک فضای نمایشگاهی و تخصصی زمینه آشنایی و تبادل نظر دوسویه نشریات و مخاطبان را فراهم آورد تا بسترهای توسعه فکری و فرهنگی کودکان و نوجوانان افزایش یابد.

عزیززاده گرجی ترغیب خانواده ها و فرزندان آنان به مطالعه و آشنایی با نشریات تخصصی حوزه کودک و نوجوان و تبلیغ آنها برای گروه هدف در فضایی غیر از تهران را از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه برشمرد.

وی گفت : در سالی که مزین به شعار اقتصاد و فرهنگ، عزم ملی و مدیریت جهادی است، باید زمینه های علمی و جهادی توسعه فرهنگی را در جامعه به نحو مطلوب و مؤثر پیش از گذشته فراهم کرد.

این جشنواره تا روز پنجشنبه هفته جاری ادامه دارد.