جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

جشنواره مجسمه های شنی نوجوانان در سواحل مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشنواره مجسمه های شنی نوجوانان در سواحل مازندران

جشنواره مجسمه های شنی نوجوانان در سواحل مازندران


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران از اجرای جشنواره مجسمه های شنی ویژه نوجوانان در سواحل استان خبر داد.

جشنواره مجسمه های شنی نوجوانان در سواحل مازندران

به گزارش روابط عمومی ارشاد مازندران قاسم عزیززاده گرجی در جلسه شورای فرهنگی این کانون از برگزاری جشنواره مجسمه های شنی ویژه اعضای نوجوان مراکز فرهنگی و هنری این کانون خبر داد و افزود: سال گذشته همزمان با فصل تابستان این جشنواره در ساحل دریای سیترای نوشهر برگزار شد و امسال نیز بر اساس برنامه ریزی هایی که خواهد شد در یکی از سواحل دریای مازندران به اجرا در می آید.

وی گفت : با توجه به 40 عنوان فعالیت کانون پرورش فکری در بخش های فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی در سطح کودکان و نوجوانان که در طول سال جریان دارد؛ فعالیت فصل تابستانه مراکز فرهنگی و هنری نیز آغاز شد.

وی اظهار داشت: بر این اساس در ایام تابستان نیز با برگزاری کلاس های آزاد و با بکارگیری از مربیان و مدرسان با تجربه و کار آزموده در صدد غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان این استان تلاش می شود تا در رشته های متعدد، کودکان و نوجوانان را در جهت شناسایی و پرورش استعدادهایشان یاری کنیم.

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران تصریح کرد: با توجه به اینکه اصلی ترین هدف کانون، شناسایی و پرورش استعداد کودکان و نوجوانان است، برپایی کارگاه های ویژه می تواند بر گسترش و تعمیم فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی در سطح وسیع تر کمک شایانی کنند.

وی بیان کرد: همزمان با اجرای طرح اوقات فراغت و کلاس های آزاد در مراکز فرهنگی و هنری، برنامه های دیگری همچون؛ اجرای برنامه های نمایشی تریلی سیار در شهرهای استان مازندران ویژه کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

گرجی در این باره افزود: پس از برنامه ریزی و زمان بندی نهایی، اجرای این برنامه ها از 16 تا 31 مرداد، همزمان با دهه کرامت در مراکز پرتردد بیش از 10 شهر استان مازندران به اجرا در می آید.

این مسوول در بخش دیگری از سخنان خود به اردوی تابستانه اعضای فعال مراکز فرهنگی و هنری نیز اشاره داشت و یادآور شد: هرساله در ایام تابستان اردوی اوقات فراغت ویژه اعضای فعال مراکز فرهنگی و هنری برگزار می شود که امسال نیز این اردو با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی برگزار خواهد شد.

عزیززاده گرجی در این باره با تاکید بر اینکه ارزشیابی گامی موثر در توفیق برنامه ها است، خاطرنشان کرد: ارزشیابی میزان درستی و انحراف از مسیر برنامه ها و اهداف تعیین شده را معین می سازد و زمینه ای را فراهم می آورد تا بتوان در برنامه های بعدی به تجارب بهتری دست یافت و حتی نتیجه بدست آمده را به سایر برنامه ها نیز تعمیم داد.

وی بر این اساس خواستار آن شد تا مراکز فرهنگی و هنری نیز در فرایند برنامه ریزی و اجرای برنامه های اجرایی به ارزشیابی برنامه ها اهمیت بیشتری دهند.