جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

جشنواره استانی قصه‌گویی در مازندران برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره استانی قصه‌گویی در مازندران برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، در راستای برگزاری هفدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری جشنواره استانی قصه‌گویی کانون پرورش فکری مازندران برگزار می‌شود.

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران در فراخوانی از عموم علاقمندان دعوت می‌کند تا با حضور در مرحله کتابخانه‌ای اثر خود را در لوح فشرده با کیفیت مطلوب ضبط کرده و به همراه تکمیل فرم ثبت‌نام پیوستی تا تاریخ 15 مهر ماه امسال به آدرس دبیرخانه ارسال کنند.

دبیرخانه پس از داوری کل آثار رسیده به صورت تلفنی از کلیه منتخبان دعوت می‌کند تا در مرحله استانی با یکدیگر به رقابت بپردازند.

هدف از برگزاری این جشنواره توسعه و ترویج فرهنگ قصه‌گویی سراسر کشور، اشاعه فرهنگ قصه‌گویی، اشاعه و حفظ قصه‌های بومی و محلی و معرفی قصه‌های مناسب به اولیای تربیتی است.

با توجه به آزاد بودن موضوع قصه‌گویان می‌توانند قصه‌هایی با درون‌مایه آموزشی و تربیتی با گرایش‌های مذهبی، علمی، تاریخی و اجتماعی با شیوه‌های مناسب را ارائه کنند.

مهلت ارسال اثر به دبیرخانه نیز تا 15 مهر ماه امسال بوده و در تاریخ 27 مهر ماه نیز جشنواره استانی قصه‌گویی برگزار می‌شود.

تمام علاقمندان به قصه‌گویی با شرایط سنی بالای 19 سال می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

علاقمندان می‌توانید فرم ثبت‌نام این جشنواره را نیز در سایت kpf-mazandaran.ir دریافت کنند.