رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

جشنواره استانی تئاتر مازندران کلید خورد - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره استانی تئاتر مازندران کلید خورد

بیست و هشتمین جشنواره استانی تئاتر مازندران از صبح امروز شنبه با اجرای نمایش ' گل خون ' به کارگردانی مهیار هزار جریبی از گروه تئاتر سیرانگ در ساری آغاز شد .

جشنواره استانی تئاتر مازندران کلید خورد

بیست و هشتمین جشنواره استانی تئاتر مازندران از امروز تا 29 شهریور امسال در ساری با به روی صحنه رفتن پنج نمایش منتخب برگزار می شود .
در روز نخست این جشنواره علاوه بر نمایش گل خون ، نمایش 'اگزیستنس' به کارگردانی سینا علیپور از گروه تئاتر پژواک و'گم شدنم تقریبا قطعی است' به کارگردانی فاطمه زندی از گروه تئاتر مولانا نیز اجرا می شود .
' زنان مهتانی ، مرد آفتابی ' به کارگردانی فرشته و فروغ پیاده روحی از گروه تئاتر شوالیه و ' روی زمین ' به کارگردانی مرتضی صادقیان از گروه تئاتر ایرانشهر 2 نمایشی است که فردا و در روز دوم جشنواره اجرا می شود .
دبیر بیست و هشتمین جشنواره استانی تئاتر مازندران روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که در مدت تعیین شده 16 تا 18 شهریور امسال برای ارسال آثار ، 14 نمایشنامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد .
میثم زندی ادامه داد : آثار ارسالی توسط آتش تقی پور ، بهزاد صدیقی و مسعود اجدادیان بازیگران سرشناس و مطرح تئاتر کشور مورد ارزیابی و داوری قرار گرفتند .
وی افزود : در پایان جشنواره استانی تئاتر مازندران و نظر هیات داوران ، سه نمایش انتخاب و به عنوان نماینده استان در جشنواره تئاتر فجر شرکت می کنند .
مراسم اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر مازندران 29 شهریور در سالن سلمان هراتی ساری برگزار می شود .

 

منبع : ایرنا