سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

جسد یکی دیگر از جان‌باختگان حادثه مینی‌بوس در هراز پیدا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جسد یکی دیگر از جان‌باختگان حادثه مینی‌بوس در هراز پیدا شد

رئیس جمعیت هلال‌احمر آمل گفت: ساعاتی قبل پیکر یکی از جان‌باختگان حادثه سقوط مینی‌بوس حامل زائران کربلای حسینی در محور مواصلاتی هراز پیدا شده و کماکان عملیات تجسس برای یافتن دیگر زائر مفقود شده ادامه دارد.

جسد یکی دیگر از جان‌باختگان حادثه مینی‌بوس در هراز پیدا شد

جمشید نیکزاد دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: ساعاتی قبل پیکر یکی از جان‌باختگان حادثه سقوط مینی‌بوس حامل زائران کربلای حسینی در محور مواصلاتی هراز پیدا شد.

وی افزود: این جسد در منطقه قلابن بین دو صخره سنگی پیدا شد که موقعیت مکانی قرار داشتن جنازه در رودخانه بسیار نامطلوب بود.

رئیس جمعیت هلال‌احمر آمل با اشاره به اینکه پیکر این زائر با امکانات پیشرفته امداد و نجات همانند تیرول و بستن کارگاه از آب بیرون کشیده شد، تصریح کرد: عملیات رهاسازی و خارج کرن جنازه با موفقیت انجام شد.

این مسئول یادآور شد: حادثه دلخراش سقوط مینی‌بوس حامل 18 زائر کربلای حسینی از شهرستان فریدونکنار در محور مواصلاتی هراز روز چهارشنبه گذشته هم‌زمان با اربعین حسینی در ساعت 13:40 دقیقه اتفاق افتاده که طی آن 12 زائر کربلای حسینی جان‌باخته و 6 زائر نیز جراحت سنگینی برداشتند.

نیکزاد گفت: هشتمین روز تجسس پیکر زائران مفقودشده در رودخانه هراز از صبح امروز با نیروهای تجسس استانی، شهری و بومی آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

به گزارش فارس، تاکنون پیکر چهار زائر مفقودشده در رودخانه هراز توسط عوامل امداد و نجات پیدا شده و از آب بیرون کشیده شد.

همچنان عملیات تجسس برای یافتن پیکر تنها جان‌باخته این حادثه ادامه دارد.