سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

جراحت و خسارت جدی چهارشنبه‌سوری در آمل گزارش نشد - نمایش محتوای خبر

 

 

جراحت و خسارت جدی چهارشنبه‌سوری در آمل گزارش نشد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری آمل گفت: جراحت و خسارت جدی طی آئین چهارشنبه‌سوری در سطح شهرستان آمل گزارش نشده است.

جراحت و خسارت جدی چهارشنبه‌سوری در آمل گزارش نشد

حسین نذیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: آئین چهارشنبه آخر سال و چهارشنبه‌سوری مدتی است که از حالت سنتی درآمده و با ابزار و مواد محترقه صنعتی برگزار می‌شود.

وی افزود: در سراسر کشور شاهد هستیم که با انفجار مواد محترقه دست‌ساز و صنعتی آسیب‌های زیادی حاصل می‌شود تا خانواده‌ها در ایام نخست سال جدید به‌جای در کنار هم بودن در بیمارستان‌ها به‌سر ببرند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل تصریح کرد: با برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال در شهرستان آمل مواد محترقه زیادی استفاده شد ولی جراحت و خسارت جدی گزارش نشد.

این مسئول با بیان اینکه مشکل خاصی در مراسم چهارشنبه‌سوری گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: حدود چهار مورد حریق طی چهارشنبه آخر سال در آمل گزارش شده که جزیی بوده و با اعزام عوامل آتش‌نشانی اطفاء شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل با اعلام بروز سه مورد حریق سطل آشغال به همراه ضایعات، ادامه داد: یک مورد حریق بخش مسکونی در این شهرستان گزارش شده که بلافاصله مأموران آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند چنانچه این مأموریت‌ها خسارت زیادی در پی نداشت.

این مسئول در پایان گفت: حین برگزاری آیین چهارشنبه آخر سال هم مصدومیت و مجروحیت شدید به همراه بروز حادثه خطرآفرین نداشتیم.