سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

جذب 2 بازیکن جدید در تیم شهروند ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

جذب 2 بازیکن جدید در تیم شهروند ساری

مهدی ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با بیان اینکه بازی سختی مقابل فرش‌آرا در خانه داریم، اما باید پیروز میدان باشیم، اظهار داشت: برای ایجاد روحیه در تیم نیاز به برد در این بازی داریم؛ هفته گذشته هر دو تیم نتیجه بازی را واگذار کردند و به همین دلیل هر دو تیم برای کسب سه امتیاز وارد میدان می‌شوند.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با بیان اینکه برای انجام این بازی بازیکنان تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشتند و بازیکنان تیم شهروند هفته به هفته آماده‌تر و با روحیه‌تر مقابل حریفان ظاهر می‌شوند، از جذب دو بازیکن جدید در فصل جاری در تیم شهروند ساری خبر داد و متذکر شد: بیشتر بازیکنان فصل گذشته در این تیم حفظ شدند و با توجه به حفظ ستون و اسکلت تیم می‌توان به آینده شهروند خوشبین بود.

وی، تیم شهروند ساری را یکی از تیم‌های جوان و کاملاً بومی عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به شناختی که از این تیم پیدا کردم شهروند ساری به مرور زمان می‌تواند از مدعیان لیگ برتر شود.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با اشاره به مصدومیت مرتضی عظیمایی تا چندین هفته از لیگ اذعان داشت: عظیمایی یکی از بازیکنان باتجربه تیم است و با آمدن وی بسیاری از مشکلات تیم حل می‌شود.

ابطحی در پایان درباره باخت هفته گذشته تیمش مقابل صنایع گیتی‌پسند اصفهان خاطرنشان کرد: بازیکنانم در برابر گیتی‌پسند بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتند که به هیچ عنوان حق بازیکنان در مقابل این تیم باخت نبود.

به گزارش فارس، تیم شهروند ساری از هفته دوم لیگ برتر فوتسال کشور امروز چهارشنبه از ساعت 18 در سالن ورزشی سید رسول حسینی میزبان فرش‌آرا مشهد است.