جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

جانباز 70 درصد آملی به خیل شهیدان پیوست - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جانباز 70 درصد آملی به خیل شهیدان پیوست

جانباز 70 درصد آملی به خیل شهیدان پیوست


شهید خسرو قربانی جانباز 70 درصد آملی به خیل شهیدان و همرزمانش پیوست.

جانباز 70 درصد آملی به خیل شهیدان پیوست

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، شهید خسرو قربانی جانباز 70 درصد آملی به خیل شهیدان و همرزمانش پیوست.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل با تأیید این خبر، اظهار کرد: جانباز شهید خسرو قربانی با درصد مجروحیت 70 درصد متولد سال 1347 بوده و از ایشان دو فرزند دختر و پسر به یادگار مانده است.

احمد سیفیان‌عمران افزود: شهید قربانی در تاریخ دوم خرداد سال 1367 در جبهه و منطقه عملیاتی سومار با اصابت ترکش پای راست خود از بالای زانو را قطع کرد.

وی بیان کرد: این جانباز شهید جراحت‌هایی در روزهای جنگ و شهادت از ناحیه سر، فک، صورت و اندام داخلی بدن پیدا کرد و از جانبازان 70 درصد محسوب می‌شود.

اعلام مراسم تشییع و خاک‌سپاری

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل گفت: جانباز شهید قربانی روز گذشته به علت وجود مشکلات سلامت در اندام داخلی بدن به خیل هم‌سنگران و همرزمان شهیدش پیوست.

این مسؤول با اشاره به اینکه مراسم تشییع این جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی از ساعت 14 و 30 دقیقه آغاز می‌شود، بیان کرد: این مراسم با حضور مردم ولایتمدار، خانواده شهدا، ایثارگران و مسؤولان از منزل پدری آن شهید واقع در خیابان طالقانی، اباذر 35 ولیعصر 5 خواهد بود.

سیفیان‌عمران گفت: پیکر پاک شهید جانباز قربانی در گلزار شهدای بربری‌خیل واقع در اباذر 15 این شهرستان خاک‌سپاری می‌شود.

وی تصریح کرد: شهرستان آمل در هشت سال دفاع مقدس، ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع از حرم اهل بیت بیش از یک هزار و 40 شهید تقدیم اسلام کرده است.

سیفیان‌عمران با اعلام اینکه جانبازان، ایثارگران و آزادگان زیادی در این شهرستان امروزه بیان‌گر راه شهدا و رشادت‌های آنها هستند، گفت: در راه دفاع از حریم آل‌الله تعداد چهار شهید از شهرستان آمل راهی جبهه شده و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.