جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

جام قهرمانی نخستین دوره فوتبال ساحلی کارگران به مازندران رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

جام قهرمانی نخستین دوره فوتبال ساحلی کارگران به مازندران رسید

جام نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارگران که با شرکت شش تیم در ساری جریان داشت، به تیم فوتبال کارگران پدیده کاسپین ساری رسید.

جام قهرمانی نخستین دوره فوتبال ساحلی کارگران به مازندران رسید

به گزارش خبرنگارایرنا، تیم فوتبال کارگران پدیده کاسپین ساری که با تیم بناگستر بندرعباس در فینال حضور داشت، شب گذشته توانست تیم مهمان را با نتیجه پرگل شش بر چهار شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سرببرد.
در این رقابت ها تیم کارگران اصفهان با نتیجه چهار بر صفر از سد تیم کارگران نیروگاه رامین اهواز گذشت و به مقام سوم این دوره از مسابقات فوتبال ساحلی کارگران دست یافت.
نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارگران ایران در حالی شب گذشته به اتمام رسید که فاروق پسنده از تیم بناگستر بندرعباس با به ثمر رساندن 12 گل به عنوان آقای گل مسابقات فوتبال کارگری، احمد سهرابی از تیم اصفهان به عنوان بهترین دروازه بان و عبدالله صحرایی از تیم پدیده کاسپین ساری نیز به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شد.
کاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز به تیم فوتبال کارگران نیروگاه رامین هرمزگان رسید.
نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارگران ایران از 14 بهمن ماه در پلاژ صدف سازمان جهاد کشاورزی مازندران با شرکت شش تیم شروع و شب گذشته نیز به کارش خاتمه داد.
براساس اعلان دبیر کمیته فوتبال ساحلی کارگران ایران از سال آینده رقابت های فوتبال ساحلی کارگران ایران در قالب باشگاه های کارگری برگزار می شود.