جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

جامعه ورزش مشارکت حداکثری در پای صندوق‎های رأی دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

جامعه ورزش مشارکت حداکثری در پای صندوق‎های رأی دارد

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در آستانه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شواری اسلامی گفت: جامعه ورزش مشارکت حداکثری در پای صندق رأی دارد.

جامعه ورزش مشارکت حداکثری در پای صندوق‎های رأی دارد

حبیب حسین‌زادگان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان بعد از ظهر امروز طی جلسه‎ای با موضوع انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با حضور امام جمعه موقت ساری، اظهار کرد: انتخابات باشکوه باید در استان مازندران برگزار شود و مردم نیز باید در انتخاب افراد دقت داشته‌باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه جامعه ورزش مازندران مشارکت حداکثری و همگام با دیگر شهروندان در انتخابات دارد، افزود: مردم با انتخاب فرد اصلح و برتر می‌توانند در توسعه ورزش نیز کوشا باشند.

در ادامه امام جمعه موقت ساری بیان کرد: ورزش مازندران در سایه مدیریت خوب مدیرکل در شور، نشاط، و شعف به‌سر برده و شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در مسابقات مختلف هستیم.

حجت‌الاسلام محمد قاسمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران، یک انقلاب مردمی است، خاطرنشان کرد: مردم در طول انقلاب نشان دادند که برای پیشرفت و توسعه کشورشان ارزش و احترام قائل هستند.

وی تصریح کرد: خبرگان جایگاه ویژه‌ای داشته و هنر مجلس خبرگان پس از رحلت امام راحل برای زنده نگه داشتن انقلاب و خون شهیدان، انتخاب اصلح مقام معظم رهبری بوده‌است.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه انتخابات وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند، یادآور شد: مردم مازندران در عرصه‌های مختلف نشان دادند که همگام با مسئولان هستند.

وی در پایان گفت: مردم مازندران در روز هفتم اسفند نشان می‌دهند تا در عرصه انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی مشارکت خوبی در پای صندوق‌های رأی دارند.