سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

جاده های کوهستانی مازندران به خاطر بارش برف و باران لغزنده است - نمایش محتوای خبر

 

 

جاده های کوهستانی مازندران به خاطر بارش برف و باران لغزنده است

سرهنگ ˈ جعفر محمدنژاد ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود : اکثر مناطق محورهای کوهستانی حوزه استحفاظی پلیس راه استان با بارش پراکنده باران، ابر و مه گرفتگی رو به رو است و تردد وسائط نقلیه به کندی صورت می گیرد.

وی ادامه داد: هم اکنون در محورهای منتهی به غرب استان و نیز سوادکوه باران و در ارتفاعات بویژه ˈ ولی آباد ˈ در جاده کندوان، ˈ گدوک ˈ در سوادکوه، ˈ لاهیجان ˈ در هراز و کیاسر برف می بارد.

سرهنگ محمدنژاد از رانندگان وسائط نقلیه و مسافران خواست که بیش از پیش قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و هنگام سفر وسایل لازم از جمله پوشاک گرم و مواد غذایی آماده به همراه داشته باشند.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای استان خبر داد و گفت: محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهرفردا (چهارشنبه) در محور های کندوان (کرج ، چالوس)، هراز و فیروزکوه در حوزه استحفاظی پلیس راه استان اعمال می شود.

وی افزود: با توجه به تعطیلات پایان هفته جاری و نیز برای افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه ، محدودیت های ترافیکی در این محورها اعمال می شود.

او ادامه داد: تلفن مرکز کنترل راه های مازندران با پیش شماره 2182934 - 0151 آماده پاسخگویی به هموطنان در باره آخرین وضعیت راه های استان بطور شبانه روز است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در مازندران وجود دارد.