جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

جاده های مازندران 72 ساعت بر روی خودروهای سنگین بسته شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جاده های مازندران 72 ساعت بر روی خودروهای سنگین بسته شد

تعطیلات آخر هفته در پایتخت بار دیگر جاده های اصلی مازندران، هراز، کندوان و سوادکوه را بر روی خودروهای سنگین به مدت 72 ساعت بست.

جاده های مازندران 72 ساعت بر روی خودروهای سنگین بسته شد

مرکز مدیریت راههای مازندران اعلام کرد : براساس تصمیم پلیس راه محورهای هراز ، سوادکوه و کندوان ( محور چالوس - کرج) از صبح امروز چهارشنبه 23 تیرماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه حدود 72 ساعت بر روی خودروهای سنگین به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی بسته است.
پیشتر نیز به مناسبت تعطیلات عید فطر جاده های استان ازسه شنبه 15تیرماه تا یکشنبه 20 تیرماه بر روی خودروهای سنگین بسته بود.
براساس این گرارش عملا جاده های مازندران در این هفته به مدت دو تا سه روز بر روی خودرو های سنگین باز بوده است .
*** یک طرفه شدن کندوان از جمعه 25 تیرماه
مرکز مدیریت راههای مازندران اعلام کرد برای جلوگیری از ترافیک سنگین درجاده کندوان (محور چالوس- کرج ) تردد خودروها در این محور از ساعت 14 روز جمعه 25 تیرماه تا 2 بامداد روز شنبه 26 تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
همچنین از ساعت 17.30 دقیقه همین روز تردد خودروهای عبوری از جنوب مرزن آباد منطقه دزدبن به سمت کرج نیز به صورت یک طرفه است.
بر اساس این گزارش تردد خودروهای سواری در جاده های سواد کوه و هراز در تعطیلات پایان هفته مشکلی ندارد.
مازندران 10 هزار و700 کیلومتر محور اصلی و فرعی دارد که هراز ، سوادکوه و کندوان از محورهای اصلی ترافیکی این استان به پایتخت است.
در تعطیلات عید فطرامسال افزون بر چهار میلیون نفر روز مسافر به این استان سفر کردند که در مقایسه با مدت مشابه 30 درصد مسافرت ها بیشتر شد.

منبع : ایرنا