حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷

جاده هاي مازندران باراني، لغزنده و مه آلود است، رانندگان آهسته برانند - نمایش محتوای خبر

 

 

جاده هاي مازندران باراني، لغزنده و مه آلود است، رانندگان آهسته برانند

سرهنگ جعفر محمدنژاد بعد از ظهر روز دو شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در ساري، افزود : اكثر مناطق محورهاي كوهستاني حوزه استحفاظي پليس راه استان با بارش پراكنده باران، ابر و مه گرفتگي همراه است و تردد وسائط نقليه به كندي صورت مي گيرد.
وي اظهارداشت: هم اينك محورهاي منتهي به غرب استان از جمله بابلسر و نيز قائم شهر به سوادكوه بارندگي و ارتفاعات بويژه ولي آباد و گدوك مه آلود است و با توجه به تعداد زياد انواع وسائط نقليه در محورهاي مواصلاتي به ويژه مناطق كوهستاني مازندران، رانندگان وسائط نقليه خواسته مي شود كه بيش از پيش قوانين راهنمايي و رانندگي را رعايت كنند.
وي از رانندگان وسائط نقليه و مسافران خواست در صورت امكان از تردد در محورهاي كوهستاني خودداري كنند و هنگام رانندگي وسايل لازم ، البسه گرم و مواد غذايي آماده به همراه داشته باشند .
رييس پليس راه فرماندهي انتظامي استان در باره ترافيك در محورهاي مواصلاتي اين خطه، بيان داشت: هم اينك تردد انواع وسائط نقليه در محور هاي كندوان (چالوس ، كرج)، هراز، فيروزكوه و كياسر به سمت ساري به دليل بارش باران و سرما به كندي صورت مي گيرد.
سرهنگ محمدنژاد، در باره اعمال طرح محدوديت هاي ترافيكي در جاده ها، اضافه كرد: طرح محدوديت هاي ترافيكي در روزهاي پنجشنبه و جمعه هر هفته در محور هاي كندوان (كرج ، چالوس)، هراز و فيروزكوه در حوزه استحفاظي پليس راه استان اعمال مي شود.
او ادامه داد: با توجه به تعطيلات پايان هفته جاري و نيز براي افزايش ايمني، ايجاد كشش و تسهيل در امر عبور و مرور وسايل نقليه ، محدوديت هاي ترافيكي در اين محورها اعمال خواهد شد.
وي گفت: همچنين تلفن مركز كنترل راههاي مازندران با پيش شماره ۲۱۸۲۹۳۴ - ۰۱۵۱ آماده پاسخگويي به هموطنان از آخرين وضعيت راههاي استان بطور شبانه روز است.