سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰

جاده سیمرغ به بابل چهاربانده می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جاده سیمرغ به بابل چهاربانده می‌شود

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی درباره حل مشکل جاده‌ای مسیر بابل به سیمرغ گفت: تعریض و ایمن‌سازی منطقه در دستور کار قرار گرفت و مسیر سیمرغ به بابل چهاربانده می‌شود.

جاده سیمرغ به بابل چهاربانده می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری ظهر امروز در مراسم افتتاح سه پروژه عمرانی بابل اظهار کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن بزرگ‌ترین پشتوانه نظام و انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه با وجود جنگ و ایجاد تحریم‌ها از سوی دشمن اما انقلاب دستاورد زیادی داشته است، افزود: دهه فجر متعلق به مردمی است که دلداده و دل‌بسته امام و رهبری هستند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای حل مشکل آبرسانی به شهرهای گروه الف با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفت که مردم بابل نیز از آن بهره‌مند می‌شوند، ادامه داد: برای حل مشکل جاده‌ای منطقه نیز مسیر بابل به سیمرغ چهار بانده می‌شود و تعریض و ایمن‌سازی منطقه در دستور کار قرار گرفت.

دیگر نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه روستا محل تولید و محور توسعه کشور است و باید به آن توجه ویژه شود، خاطر نشان کرد: تجهیز و نوسازی، مکانیزاسیون، برق‌دار کردن چاه‌های کشاورزی و آسفالت بین مزارع را از خدمات ارزنده نظام به بخش کشاورزی است.

حسین نیازآذری با اشاره به اینکه که روستاییان صاحبان اصلی نظام هستند، خاطرنشان کرد: معیشت و اشتغال جوانان مهم‌ترین دغدغه دولت‌مردان است.

وی با بیان اینکه با اعتباری بالغ بر 470 میلیون تومان بهسازی و توسعه هفت راه مواصلاتی بابل در دستور کار قرار گرفت، گفت: احداث بیمارستان 500 تختخوابی بابل جایگزین بیمارستان یحیی‌نژاد، احداث بیمارستان زنان و افزایش هزار تخت بیمارستانی از دیگر برنامه‌های قابل اجرا در بابل است.