جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

ثبت 290 میلیون تردد در محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت 290 میلیون تردد در محورهای مازندران

سرپرست مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران از ثبت 290 میلیون تردد در محورهای استان خبر داد.

ثبت 290 میلیون تردد در محورهای مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران، محسن هاشمی گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 290 میلیون تردد از وسایل نقلیه مختلف در مجموع محورهای استان ثبت شده است که در بین استان‌های کشور مازندران بعد از استان‌های تهران و البرز پرترددترین استان کشور بوده است.

هاشمی افزود: سامانه‌های تردد شماری مرکز مدیریت راه‌ها بیش از 26 میلیون تردد از وسایل نقلیه سنگین ثبت کرده‌اند که از این لحاظ مازندران در رتبه ششم کشور قرار می‌گیرد.

سرپرست مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران بیان داشت: از ابتدای امسال به ترتیب محورهای ساری ـ قائم‌شهر و برگشت، بزرگراه بابل ـ آمل و محور بابل ـ قائم‌شهر پرترددترین محورهای استان بوده‌اند.

وی تصریح کرد: شلوغ‌ترین و پرترددترین زمان تردد در محورهای مازندران بین ساعت‌های 19 الی 20 مشاهده شده و ترافیک در محورهای استان در روزهای آخر هفته بیش از سایر روزها بوده است.

هاشمی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 70 دستگاه ترددشمار در محورهای شریانی و مواصلاتی استان در جهت جمع‌آوری اطلاعات تردد فعال بوده و در آینده نزدیک توسعه این سامانه در برنامه کار اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان قرار دارد.

سرپرست مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران گفت: از ابتدای امسال تاکنون با تلاش و پیگیری مرکز مدیریت راه‌ها پایداری و کارکرد دستگاه تردد شماری بیش از 94 درصد بوده است که از این لحاظ این اداره‌کل بهترین عملکرد را در بین تمام استان‌های کشور داشته است.