سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ثبت نام ۱۸ هزار داوطلب در انتخابات شوراها نویدبخش انتخاباتی باشکوهی - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت نام ۱۸ هزار داوطلب در انتخابات شوراها نویدبخش انتخاباتی باشکوهی

ثبت ‌نام بیش از ۱۸ هزار نفر در انتخابات شوراها نویدبخش انتخاباتی باشکوهی خواهد بود.

ثبت نام ۱۸ هزار داوطلب در انتخابات شوراها نویدبخش انتخاباتی باشکوهی

به گزارش خبرگزاری مرکز، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان و ستاد انتخابات صدا و سیمای مازندران گفت: ثبت نام بیش از 18 هزار نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مازندران نویدبخش انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم است.


وی از همکاری بسیار خوب صدا و سیمای مازندران در جهت انعکاس اخبار و رویدادهای ستاد انتخابات استان قدردانی کرد و افزود: هرگاه با همدلی و همزبانی در مسیر توسعه و فعالیت مشترک گام برداشتیم موفق شدیم و امروز هم همدلی و همزبانی رمز توسعه و پیشرفت همه جانبه استان است.

فلاح گفت: از سال گذشته تولید و اشتغال محور همه فعالیتها و اقدامات بوده و مازندران بر اساس آمار و اطلاعات مرکز آمار ایران موفق به کاهش بیکاری در سال 95 شده است.

وی اشتغال فارغ التحصیلان را دغدغه اصلی مدیران و مسئولان استان بیان کرد و افزود: ارائه تسهیلات بسته رونق تولید به 1086 واحد تولیدی مازندران و تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی در سال 95 حرکت در مسیر رونق تولید و افزایش اشتغال بوده و این حرکت همچنان تداوم خواهد داشت.

استاندار مازندران به تردد 21 میلیونی در مازندران در تعطیلات نوروزی امسال اشاره کرد و گفت: مازندران ظرفیت‌های عظیم و بزرگی دارد و همه باید بسیج شویم تا از این امکانات و نعمات الهی برای توسعه و پیشرفت استان استفاده کنیم.

وی نقش صدا و سیما را برای بسیج مردم و مشارکت جدی در عرصه تعیین سرنوشت بسیار مهم اعلام کرد و گفت: برای ما مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اصل اول و اساسی است با آنکه باید تمامی فرایند انتخابات قانونمند و شفاف برگزار شود.

علی صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران نیز در این نشست گفت: ستاد انتخابات صدا و سیما از 23 بهمن فعالیت خود را آغاز کرد و همه امکانات صدا و سیما برای کمک به برگزاری انتخاباتی آبرومند و در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی مهیا و آماده است.