جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

ثبت آخرین سکانس زندگی در آخرین ماموریت کاری - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت آخرین سکانس زندگی در آخرین ماموریت کاری

ثبت آخرین سکانس زندگی در آخرین ماموریت کاری


یکی از نیرو‌های با اخلاق، حرفه ای، خدوم و پرتلاش صداوسیمای مرکز مازندران که تا آخرین ساعات عمرش، مشغول کار و تلاش در عرصه رسانه بود آسمانی شد.

مرحوم محمد صادق ذاکری تصویربردار واحد تولید سیمای صداوسیمای مرکز مازندران که با وجود روز‌های سخت کرونایی، از دیروز تا صبح امروز مشغول تصویربرداری در سر "سریال هِدارِپِه "بود پس از ثبت آخرین سکانس در آخرین ماموریت کاری و در بازگشت به منزل، به علت ایست قلبی، جان به جان آفرین تسلیم کرد.
مرحوم ذاکری کار خود را به عنوان تصویربردار از سال ۱۳۷۹ در صداوسیمای مرکز مازندران آغاز کرد و تا آخرین ساعات عمرش، مشغول کار و تلاش درعرصه رسانه ملی بود.
مرحوم محمد صادق ذاکری در چندین سریال و برنامه‌های تلویزیونی، خالق آثار درخور تحسین و حرفه‌ای بود و به خاطر کار‌های ناب و حرفه ای، در چند جشنواره تولیدات صداوسیمای مراکز استان‌ها و جشنواره‌های دیگر حائز رتبه‌های برتر شد.
از مرحوم محمد صادق ذاکری که اهل ارطه قائم شهر بود دو فرزند به یادگار مانده است.
مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر این همکار پرتلاش و با اخلاق صداوسیما، بعدازظهر امروز در شهر ارطه برگزار می‌شود.

پیام تسلیت مدیر کل صداوسیمای مرکز مازندران
در پی درگذشت این همکار خدوم و ساعی، مدیر کل صداوسیمای مرکز مازندران درپیامی درگذشت تصویربردار جوان و متعهد رسانه استانی را تسلیت گفت.
متن پیام هادی ابراهیمی به این شرح است:
بسمه تعالی
انالله و انا الیه راجعون
خبر تلخ درگذشت ناگهانی فیلمبردار جوان و متعهد رسانه استانی زنده یاد محمدصادق ذاکری موجب تأثر و تألم اینجانب شد.
شادروان محمدصادق ذاکری، با درک درست رسالت هنری خویش در فعالیت تخصصی فیلمبرداری، خالق صحنه‌های بدیع و کم بدیلی بود که در تحلیل چنان نگرشی، جز نسخه عشق به حرفه اش را نمی‌توان نوشت.
عاشقانه کارکردن، برخورداری از اوج مهارت، وقت گذاشتن، خستگی را خسته کردن، با سختی‌ها کنارآمدن، صبر ورزیدن و خوش خلقی و مؤمنانه زیستن از جمله تجلیات فردی این عزیز تازه سفر کرده بود که وداعش، داغی مانا بر روی دل‌های مان گذاشت.
اینجانب ضمن آرزوی رحمت و مغفرت الهی برای این همکار آسمانی شده، این مصیبت بزرگ را به همسر و فرزندان و نیز به برادر عزیزش همکارمان محمدصالح ذاکری تسلیت عرض کرده و صبر و شکیبایی شان را آرزو می‌کنم.