جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

ثبت‌نام 700 داوطلب برای انتخابات شورا‌ها در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت‌نام 700 داوطلب برای انتخابات شورا‌ها در آمل

یدالله اکبرزاده صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه ثبت‌نام کاندیداهای شوراهای شهر و روستا آمل تا ساعت 17 امروز ادامه می‌یابد، اظهار داشت: تاکنون بیش از 700 نفر برای این انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند که مراحل ثبت‌نام 60 درصد از این افراد نهایی شده است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات شورای اسلامی در پنج شهر و 270 روستای این شهرستان برگزار می‌شود، یادآور شد: تاکنون 10 نفر از بانوان برای این انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند.

اکبرزاده با اشاره به اینکه همه باید، اصول انتخابات را رعایت کنند، گفت: همه مدیران موظف هستند باید و نبایدهای انتخابات را رعایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه این انتخابات بار دیگر شکست دشمن را در پی دارد، تصریح کرد: این انتخابات پاسخی به بداخلاقی‌های دشمن در طول سال‌ها است.

فرماندار آمل با اعلام اینکه برگزاری انتخابات تنها بر عهده یک نهاد خاص نیست، گفت: همه مدیران باید برای خلق حماسه‌ای تازه آمادگی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در عرصه سیاسی امروز ایران به دنبال تثبیت اقتدار خود است، یادآور شد: بر همگان تکلیف است که در خلق این حماسه مشارکت داشته باشند.

اکبرزاده با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به رعایت قوانین انتخابات مبنی بر عدم حضور در ستادهای انتخاباتی در ساعات اداری دقت داشته باشند، گفت: دستگاه‌های دولتی حق واگذاری اماکن تجهیزات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی را ندارند.

به گزارش فارس،در این جلسه فعالان ستاد تسهیلات سفر شهرستان آمل، ستاد راهیان نور شهرستان و خبرنگاران فعال در ستاد تسهیلات سفر تجلیل شدند.