جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ثبت‌نام 500 تعاونی مازندران در سامانه نهمین جشنواره تعاونی‌های برتر - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت‌نام 500 تعاونی مازندران در سامانه نهمین جشنواره تعاونی‌های برتر

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، علی قمی اویلی از ثبت‌نام بیش از 500 تعاونی استان در سامانه نهمین جشنواره تعاونی‌های برتر خبر داد و اظهار داشت: در این جشنواره افزایش شرکت دو برابری تعاونی‌های استان را نسبت به سال گذشته شاهد هستیم.

دبیر نهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان افزود: از مهم‌ترین اهداف اداره کل در برگزاری هفته تعاون به ویژه جشنواره تعاونی‌های برتر دمیدن روح و فرهنگ تعاون به جامعه و ایجاد پویایی در بخش تعاون با توجه به منویات مقام معظم رهبری است که مشارکت خوب تعاونی‌ها نشانه خوبی برای ما است.

وی خاطرنشان کرد: تعیین تکلیف تعاونی‌های راکد و غیرفعال، بررسی فعالیت تعاونی‌های بزرگ از قبیل مرزنشینان و سهام عدالت، حمایت تعاونی‌ها در قالب ارائه تسهیلات از برنامه‌های مهم این اداره کل بوده و به صورت روزانه پیگیری می‌شود.

قمی اویلی با اشاره به اجرای همایش‌های مختلف در بخش تعاون افزود: برگزاری همایش علمی تخصصی با رویکرد تعاونی‌های دانش‌بنیان با حضور دانشگاهیان، محققان و مسئولان استانی و کشوری در غرب استان در تیر ماه سال جاری از برنامه‌های دارای اولویت ما است.