جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

ثبت‌نام اینترنتی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت‌نام اینترنتی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن

حجت‌الاسلام ستار علیزاده اظهار کرد: برای اولین بار در سال جاری ثبت‌نام شرکت در سی و ششمین دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم در تمام مقاطع و رشته‌ها به صورت 100 درصد اینترنتی از اول تا 31 مرداد ماه انجام می‌شود.

وی ادامه داد: شرایط سنی شرکت در مسابقه شکوفه‌ها از 9 تا 16 سال و در مسابقات بزرگسالان از 16 سال به بالا است.

علیزاده اضافه کرد: برای ثبت‌نام اینترنتی متقاضیان باید عکس خود را به صورت اسکن شده حتما در سامانه وارد کنند و در صورت امکان کپی شناسنامه و کارت ملی را نیز به صورت اسکن شده بارگذاری کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران اظهار داشت: با توجه به اعلام مسابقات کشوری توسط مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در مقطع شکوفه‌ها سال 92 شهریور و مهرماه و مسابقات کشوری بزرگسالان از 29 دی لغایت 7 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان شرکت در این دوره از مسابقات جهت ثبت‌نام تنها می‌توانند از طریق مراجعه به سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران www.quraniran.ir اقدام به ثبت‌نام کنند و افرادی که امکان دسترسی به اینترنت را ندارند، باید به ادارات اوقاف استان‌ها مراجعه و ادارات نیز نسبت به ثبت‌نام آنها در سایت اقدام کرده و همچنین ثبت‌نام غیر از این روش ترتیب اثر داده نخواهد شد.

منبع:فارس