رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

تیم گلوگاه جام قهرمانی مسابقات اسکیت سرعت دختران مازندران را بالای سر برد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم گلوگاه جام قهرمانی مسابقات اسکیت سرعت دختران مازندران را بالای سر برد

به گزارش خبرنگار ایرنا در آمل، در پایان این مسابقات که روز گذشته با حضور 72 اسکیت سوار از 13 شهر مازندران درپیست اسکیت دانشگاه شمال آمل برگزار شد، تیم گلوگاه با کسب سه نشان طلا، یک نقره و یک برنز و مجموع 39 امتیاز قهرمان هشتمین دوره مسابقات اسکیت سرعت دختران مازندران شد.

تیم بابل با دو نشان طلا، دو نقره و یک برنز و مجموع 37 امتیاز دوم شد و تیم قائمشهر با کسب چهار نشان طلا و مجموع 36 امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

این مسابقات در مواد 100، 200 ، 300 ، 500 وهزار متر سرعت در پنج رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان وبزرگسالان برگزار شد.

در 100 متر رده سنی خردسالان ' فاطمه پهلوان ' از گلوگاه قهرمان شد.

در 200 متر رده سنی نونهالان ' مژده شعبانی ' از چالوس به مقام نخست دست یافت.

در دو ماده 300 و500متر رده سنی اول نوجوانان ' آیدا عشق دوست ' از ساری دارنده چندین نشان کشور، مقام قهرمانی را از آن خود کرد.

در رده سنی دوم نوجوانان 300 و هزار متر ' شمیم رزاقی' دیگرعنوان دار مازندرانی تیم ملی از قائمشهر اول شد.

در ماده 300 و هزار متر رده سنی اول جوانان ' مریم عظیمی' از گلوگاه ، و در ماده 300 متر رده سنی دوم جوانان ' پردیس پورعباسی' از بابل به مقام نخست دست یافتند.

'شیما رزاقی ' از قائمشهر که در رده سنی دوم نوجوانان 300 وهزار متر قهرمان شده بود، در ماده 500 و هزار متر رده سنی بزرگسالان هم دو نشان طلای دیگر برای این تیم کسب کرد وبه تنهایی تیمش را سوم این مسابقات کرد.

نفرات اول تا سوم این مسابقات از سوی کمیته برگزاری مسابقات به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت شدند.