جهش تولید | چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹

تیم کشتی آزاد مازندران در رقابت های جام علی اف روسیه شرکت می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم کشتی آزاد مازندران در رقابت های جام علی اف روسیه شرکت می کند

غلام نوری زاده ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ˈمهران رضا زادهˈ در وزن 55 کیلوگرم ، ˈسینا امینی ˈو ˈایمان صادقیˈ در وزن 60 کیلوگرم ، ˈمرتضی گودرزیˈ در وزن 66 کیلوگرم ، ˈعزت الله اکبری ˈ و ˈسعید غلامی ˈ در وزن 74 کیلوگرم ، ˈمحمد حسین محمدیان ˈ در وزن 84 کیلوگرم ، ˈاباذر اسلامیˈ در وزن 96 کیلوگرم و ˈجابر صادق زاده ˈ در وزن 120 کیلوگرم ، تیم اعزامی مازندران به این رقابت ها را تشکیل می دهند.

وی بیان داشت: هیات کشتی مازندران با هدف کسب تجربه ، تیمی جوان را راه این رقابت ها کرد تا پس از کسب تجربه و رویارویی با بزرگان اوزان خود ، بتوانند حضوری موفق در رقابت های انتخابی تیم ملی داشته باشند.

دبیر هیات کشتی مازندران افزود : رقابت های علی اف ، مسابقاتی بسیار دشوار و سنگین است که به دلیل فشردگی رقابت ، انتظار کسب مدال های متعدد از کشتی گیران جوان مازندرانی در این مسابقات وجود ندارد.

وی افزود: رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان کشتی آزاد اواخر خرداد ماه و انتخابی تیم ملی آزاد جوانان ، 15 تیرماه برگزار می شود.

او به حضور یک کشتی گیر مازندرانی در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان اشاره کرد و ادامه داد: کشتی فرنگی در مازندران علاقه مندان زیادی ندارد که باید تلاش کنیم همانند رشته آزاد ، در این بخش نیز به سرآمد استان های کشور تبدیل شویم.

دبیر هیات کشتی مازندران گفت: در شهرهای نوشهر ، آمل ، بابل و ساری ، علاقه مندان کشتی فرنگی مشغول تمرین جدی هستند که باید بتوانیم این رشته را در دیگر شهرهای استان نیز به طور جدی راه اندازی کنیم.