جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

تیم کاله مقابل متین ورامین عملکرد مطلوبی نداشت - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم کاله مقابل متین ورامین عملکرد مطلوبی نداشت

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اعلام اینکه تیم والیبال کاله مقابل متین ورامین عملکرد مطلوبی نداشت، گفت: توقع غیرمعقول داشتن از بازیکنان کاله منطقی نیست.

تیم کاله مقابل متین ورامین عملکرد مطلوبی نداشت

بهروز عطایی پس از شکست سه بر یک تیم والیبال کاله مازندران مقابل متین صالحین ورامین در دیدار خانگی هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال، در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: دو تیم برای پیروزی راهی میدان شدند، ولی کاله نتوانست بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد و در ست سوم این عدم نمایش مطلوب توانمندی بیشتر نمایان بود.

وی افزود: تیم حریف از قدرت خوبی برخوردار بود و بازی بهتری نسبت به کاله ارائه داد، هرچند ظرفیت کاله مازندران در همین حد است و باید بسنجیم تا از ظرفیت‌های موجود به بهترین شکل در زمین بهره ببریم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه با اشتباهات مکرر بازیکنان به راحتی می‌توان به ظرفیت تیم کاله مازندران پی برد، بیان کرد: توقع غیرمعقول داشتن از بازیکنان کاله هم منطقی نیست.

این مربی با بیان اینکه متین ورامین از تجربه و پختگی زیادی برخوردار است، ادامه داد: این تیم معقول‌تر و بهتر از کاله مازندران به میدان آمد، بر بازی مسلط بوده و پیروزی حقش بود.

عطایی با تأکید بر اینکه بازیکنان خوب و جوانی امسال در کاله مازندران توانستند مقابل حریفان توانایی خود را به نمایش بگذارند، تصریح کرد: بازیکنان خوبی در ترکیب داریم ولی نمی‌توان با یک یا دو بازیکن روند بازی را تغییر داد، زیرا والیبال یک ورزش گروهی است.

وی افزود: تیم کاله مقابل متین ورامین خوب بازی نکرد و کیفیت کلی تیم خوب نبود.

عطایی در مورد شیطنت بازیکنان حاشیه‌ساز لیگ برتر والیبال که هر ساله در آمل باعث ایجاد حواشی ناخوشایندی می‌شوند، گفت: فشار بازی‌ها در لیگ برتر والیبال بسیار زیاد بوده و ممکن است رفتار غیرمنطقی از برخی بازیکنان سر بزند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران اظهار کرد: شیرکوند از بازیکنان خوب والیبال بوده و پیشکسوت والیبال ایران است، هرچند احترامش بر همه واجب است.

این مربی گفت: ولی بازیکنان در فشار زیاد جریان والیبال ممکن است عصبی شده و دست به حرکاتی بزنند که باید با تمرکز لازم مانع آن شوند.