جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

تیم کاله مازندران درلیگ دسته یک بسکتبال کشور ماندنی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم کاله مازندران درلیگ دسته یک بسکتبال کشور ماندنی شد

ˈعلی محمد رجاییˈ روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: قرار بود تیم های کاله مازندران و وحدت آریا تهران در دومین دیدار دو تیم در مرحله حذفی برای بقاء در لیگ دسته یک در دومین بازی روز سه شنبه هفته جاری در بابل به مصاف هم بروند که تیم وحدت آریا از حضور در بابل وبازی با تیم کاله مازندران انصراف داد.

وی افزود: البته مسئولان تیم وحدت آریا انصراف رسمی خود را به فدراسیون بسکتبال و باشگاه کاله مازندران در روز شنبه اعلام کردند.

سرپرست تیم بسکتبال کاله مازندران،با بیان اینکه در هرصورت بازیکنان وکادر فنی تیم آماده بازی دوم با تیم وحدت آریا تهران در بابل بودند، تصریح کرد: تیم کاله مازندران در دیدارنخست جمعه هفته گذشته در تهران با اختلاف 7 امتیاز و با نتیجه 70 بر 63 تیم وحدت آریا را شکست داده بود.

رجایی ادامه داد: در زمان حاضر حضور تیم کاله برای فصل آینده لیگ دسته یک بسکتبال کشور قطعی شده اما برای کسب مقام نهم تا یازدهمی لیگ دسته یک دیدار دیگری برگزار خواهد کرد که حریف این تیم در روز سه شنبه مشخص خواهد شد.

تیم کاله مازندران به علت تفاضل امتیاز کمتر نسبت به دیگر تیم های هم امتیاز31 در مکان نهم لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور در رقابتهای این فصل قرار گرفت و از صعود به جمع هشت تیم مرحله حذفی برای کسب مقام قهرمانی بازماند.

تیم کاله مازندران در رقابتهای امسال لیگ کشور، دو امتیاز ارزشمند را با رای فدراسیون از دست داد و باعث ازدست رفتن سهمیه این تیم در مرحله حذفی شد.

مسابقات مرحله مقدماتی لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور با حضور 12 تیم برگزارشد.