جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

تیم کاله مازندران از صعود به مرحله حذفی لیگ دسته یک بسکتبال کشور بازماند - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم کاله مازندران از صعود به مرحله حذفی لیگ دسته یک بسکتبال کشور بازماند

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این دو تیم در چارچوب هفته بیست و دوم و پایانی رقابت های لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور عصرشنبه در تالار ورزشی شهید سجودی بابل به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با نتیجه 77 بر 71 میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.

شاگردان ˈ صابر موسوی ˈ در تیم کاله مازندران در حالی به این پیروزی خانگی برابر تیم مدعی کرمانشاه دست یافتند که با وجود هم امتیاز شدن در عدد 31 با دو تیم هفتم و هشتم جدول، به علت تفاضل گل خورده بیشتر در مکان نهم جدول رده بندی لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور قرار گرفتند و از صعود به جمع هشت تیم مرحله حذفی این رقابت ها بازماندند.

تیم مانیزان کرمانشاه با وجود شکست برابر کاله مازندران با 31 امتیاز و قرار گرفتن در مکان هشتم جدول صعود به مرحله حذفی این رقابت ها را در بابل جشن گرفت.

تنها نماینده مازندران که در سال های اخیر مقام قهرمانی و سهمیه لیگ برتر را در کارنامه دارد با انجام 22 بازی در10 مسابقه پیروزی شده بود و با 31 امتیاز و قرار گرفتن در مکان نهم جدول رده بندی مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور برای بقا در این رقابت ها تلاش خواهد کرد.

تیم کاله مازندران روز 19 فروردین 93 در دیداری حساس برای بقا در لیگ دسته یک به مصاف تیم رده دوازدهمی وحدت آریا تهران می رود.

مسابقات مرحله مقدماتی لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور با حضور 12 تیم برگزارشد.