سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تیم کاله جوان مازندران به مرحله دوم حذفی لیگ دسته یک والیبال کشور صعود کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم کاله جوان مازندران به مرحله دوم حذفی لیگ دسته یک والیبال کشور صعود کرد

تیم والیبال کاله جوان مازندران با پیروزی در مجموع سه مسابقه برابر نماینده کرمان در مرحله نخست حذفی رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاههای کشور به مرحله دوم این رقابت ها صعود کرد.

تیم کاله جوان مازندران به مرحله دوم حذفی لیگ دسته یک والیبال کشور صعود کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا، دیدار سوم تیم های کاله جوان مازنداران و تیم لاستیک بارز کرمان از مرحله نخست حذفی رقابت های لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاههای کشور عصر چهارشنبه در محمودآباد برگزار شد که طی آن تیم کاله با نتیجه 3 بر یک میهمان خود را شکست داد و این تیم را از ادامه این رقابت ها کنار زد.
تیم کاله جوان مازندران در دیدار نخست در محمودآباد با نتیجه 3 برصفر تیم لاستیک بارز کرمان را شکست داده بود و در شهر کرمان با نتیجه نزدیک 3بر2 مغلوب میزبانش شد.
شاگردان ' احمد فتاح ' در این دیدار در ست های اول ، سوم و چهارم و با امتیازهای ( 25 بر 17) ( 25 بر 13) و ( 25 بر 21) پیروز شدند و تنها ست دوم این مسابقه را با نتیجه ( 25 بر 20) به میهمان خود واگذار کردند.
تیم کاله جوان صدرنشین گروه چهارم دور مقدماتی و لاستیک بارز کرمان نیز تیم چهارم گروه یک دور مقدماتی بودند و درمرحله نخست حذفی این رقابت ها در سه مسابقه برابر هم قرار گرفتند.
تیم کاله جوان مازندران درمرحله دوم این رقابت ها روز یکشنبه هفته آینده میزبان تیم رعد اصفهان است.
این دو تیم دراین مرحله نیز نیاز به دو پیروزی دارند و در صورت تساوی ، بازی سوم دو تیم برای صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاههای کشور تعیین کننده خواهد بود.
بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای دسته یک مردان کشور یادواره 200 شهید والیبالیست از چهارشنبه 27 آبان با رقابت 19 تیم در مرحله مقدماتی در چهار گروه آغاز شد.
تیم پیشگامان شفق اردکان در دوره گذشته این رقابت ها قهرمان و تیم کاله جوان مازندران دوم شده بود.