جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

تیم پیمان آمل مسابقات لیگ منطقه ای فوتسال کشور را با پیروزی پرگل آغاز کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم پیمان آمل مسابقات لیگ منطقه ای فوتسال کشور را با پیروزی پرگل آغاز کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم پیمان آمل در این رقابتها که از گروه سوم و با حضور شش تیم در تالار ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار می شود، با نتیجه پر گل 6 بر 3 تیم رنگارنگ سبزوار را شکست داد وگام نخست این رقابتها را محکم برداشت.

برای شاگردان ˈ سعید باباییان ˈ در تیم پیمان آمل ˈ رضا کاظمی ˈ به تنهایی چهار گل به ثمر رساند و مصطفی محمودی و مرتضی فدایی دو گل دیگر تیم میزبان را وارد دروازه تیم تبریز کردند.

نیمه نخست دیدار دو تیم با تساوی یک بر یک خاتمه یافته بود.

در دیدار آغازین این مسابقات پیش از ظهرسه شنبه تیم دلندگستررامیان با نتیجه 5 بر یک تیم شهرداری بندرامام بوشهر را شکست داد و در دومین مسابقه دو تیمˈ آلین گسترش تبریز و پیام ولی عصر اراکˈ به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.

مرحله مقدماتی مسابقات لیگ منطقه ای فوتسال باشگاه های کشور با حضور تیم های ˈ پیمان آمل، شهرداری بندرامام بوشهر، دلندگستر رامیان گلستان، آلین گسترش تبریز، پیام ولی عصر اراک و رنگارنگ سبزوار ˈ تا روز 10 اسفندماه دوره ای در تالار ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار می شود.

تیم پیمان آمل با قهرمانی در مسابقات امسال لیگ برتر فوتسال باشگاه های مازندران به عنوان تنها نماینده این استان در مسابقات زیرگروه ولیگ منطقه ای فوتسال کشور شرکت کرده است.

این رقابتها با برگزاری 3 مسابقه در روز چهارشنبه پیگیری می شود.