جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

تیم پیمان آمل به مرحله یک شانزدهم پایانی مسابقات لیگ منطقه ای فوتسال کشور صعود کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم پیمان آمل به مرحله یک شانزدهم پایانی مسابقات لیگ منطقه ای فوتسال کشور صعود کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم پیمان آمل عصر جمعه در چهارمین دیدار خود در این رقابتها که در تالار ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار شد، با نتیجه 6 بر 2 میهمان خود آلین گسترش تبریز را شکست داد و با سه پیروزی ویک تساوی و کسب 10 امتیاز به عنوان نخستین تیم صعود کننده به مرحله دوم این رقابتها خود را معرفی کرد.

شاگردان ˈ سعید باباییان ˈ روز شنبه در آخرین روز این مسابقات که از گروه سوم در آمل در حال برگزاری است، به مصاف تیم شهرداری بندرامام بوشهر می رود.

در دیگر دیدار روز جمعه تیم دلندگستر رامیان با نتیجه 6 بر 3 تیم رنگارنگ سبزوار را شکست داد و دیدار تیم های پیام ولی عصر اراک با شهرداری بندرامام بوشهر با نتیجه 6 بر 6 مساوی خاتمه یافت.

در دو دیدار دیگر روز شنبه در آمل، تیم پیام ولی عصراراک با دلندگستر رامیان گلستان و تیم آلین گسترش تبریز با رنگارنگ سبزوار به مصاف هم می روند.

مرحله مقدماتی مسابقات لیگ منطقه ای فوتسال باشگاه های کشور با حضور تیم های پیمان آمل، شهرداری بندرامام بوشهر، دلندگستر رامیان گلستان، آلین گسترش تبریز، پیام ولی عصر اراک و رنگارنگ سبزوار از روز سه شنبه ششم اسفند در تالار ورزشی پیامبراعظم آمل آغاز شد و روز شنبه دهم اسفند به پایان می رسد.

دو تیم برتر این مسابقات به مرحله بعدی رقابت ها صعود خواهند کرد.

تیم پیمان آمل با قهرمانی در مسابقات امسال لیگ برتر فوتسال باشگاه های مازندران به عنوان تنها نماینده این استان میزبان مسابقات زیرگروه و لیگ منطقه ای فوتسال کشور است.