جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

تیم پیام صنعت آمل میزبان تیم رده دومی لیگ دسته دوم فوتبال کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم پیام صنعت آمل میزبان تیم رده دومی لیگ دسته دوم فوتبال کشور شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، دیدار حساس تیم های پیام صنعت آمل(کاچیلا) و نفت امیدیه در چارچوب هفته بیست وسوم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور ساعت 16 و30دقیقه عصر دوشنبه در ورزشگاه شهدای لیتکوه آمل آغاز می شود.

دو تیم در حالی در این هفته به مصاف هم می روند که تا پایان هفته بیست ودوم این رقابتها تیم نفت امیدیه با 41 امتیاز در مکان دوم گروه دوم این رقابتها قرار دارد و امیدهای اصلی صعود به رقابتهای فصل آینده لیگ دسته یک باشگاه های کشور است.

تیم پیام صنعت آمل با 23 امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی این رقابتها قرار دارد و خطر سقوط به رقابتهای لیگ دسته سوم این تیم را تهدید می کند.

پیروزی هر یک از دو تیم به خصوص تیم پیام آمل ، حضور این تیم در فصل آینده لیگ دسته دوم را تضمین خواهد کرد.

تیم پیام صنعت آمل در هفته های اخیر با تغییرات گسترده در هیئت مدیره ، کادر فنی جدید و حضور مالک جدید کانون توجه هواداران ورسانه های استانی بوده ومصمم است با ایجاد تغییرات جدید در خانه 3 امتیاز حساس را کسب کند.

شاگردان ˈ بهروز ولی نژادˈ در تیم پیام صنعت آمل(کاچیلا) در هفته های اخیر تمرین های منظمی را در این شهر داشتند و با دریافت بخشی از مطالبات خود از مالک جدید باشگاه، از انگیزه های بالایی در این دیدار برخوردار شدند.

رقابتهای امسال لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با حضور 28 تیم در دو گروه 14 تیمی به صورت رفت وبرگشت برگزار می شود.

تیم های پیام صنعت آمل(کاچیلا) ، شهرداری جویبار و صنعت ساری سه نماینده مازندران امسال در رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور هستند.