رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

تیم پدیده کمال ساری قهرمان لیگ برتر فوتبال مازندران شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تیم پدیده کمال ساری قهرمان لیگ برتر فوتبال مازندران شد

تیم پدیده کمال ساری قهرمان لیگ برتر فوتبال مازندران شد


رقابت های لیگ برتر فوتبال مازندران با قهرمانی تیم فوتبال پدیده کمال ساری و صعود این تیم به رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور به پایان رسید .

تیم پدیده کمال ساری قهرمان لیگ برتر فوتبال مازندران شد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در رقابت های این هفته که روز جمعه در شش شهر استان برگزار شد ، تیم پدیده کمال ساری با یک گل موفق به برتری بر تیم دریای زاغمرز شد و قهرمانی خود را با 45 امتیاز در زمین این تیم بهشهری جشن گرفت .

در دیگر مسابقه حساس این هفته ، تیم داروسازی وتاک ساری که در سلمانشهر به مصاف تیم پیام شهدا این شهر رفته بود با نتیجه 2 بر 1 میزبان خود را مغلوب کرد و با 43 امتیاز عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها را به خود اختصاص داد .

همچنین تیم وحدت جویبار که برای کسب عنوان دومی این رقابت ها به 3 امتیاز دیدار مقابل شهدای لمراسک احتیاج داشت در خانه به نتیجه ای بهتر از تساوی صفر بر صفر مقابل این تیم گلوگاهی نرسید و با 42 امتیاز به عنوان سوم این رقابت ها اکتفا کرد .

در دیگر رقابت های این هفته تیم شهرداری فریدونکنار در خانه با نتیجه 4 بر یک از سد تیم استقلال ساری گذشت .

همچنین دو مسابقه این هفته از آخرین هفته رقابت های لیگ برتر فوتبال مازندران برگزار نشد .

در نکا تیم شهدای بابلسر برابر تیم سد نکا حضور نیافت و 3 امتیاز این دیدار به حساب میزبان نکایی واریز شد .

همچنین عدوم حضور ماموران انتظامی در دیدار تیم های شهرداری ایزد شهر و شهید متولی ساری در ایزدشهر، میهمان ساروی را برنده این مسابقه کرد .

در پایان رقابت های لیگ برتر فوتبال مازندران که با حضور 12 تیم در یک گروه برگزار شد ، تیم های پیام شهدا سلمانشهر و شهید متولی ساری با قرار گرفتن در رتبه های 11 و 12 ، به مسابقات لیگ دسته اول فوتبال مازندران سقوط کردند .