سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم والیبال کاله مازندران عازم بندرعباس شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم والیبال کاله مازندران عازم بندرعباس شد

تیم والیبال کاله مازندران برای برگزاری دیدار با تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور عازم بندرعباس شد.

تیم والیبال کاله مازندران عازم بندرعباس شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، دو تیم کاله مازندران و آلومینیوم المهدی هرمزگان از ساعت 17 عصر امروز یکشنبه در سالن فجر شهر بندرعباس به مصاف هم می روند.
شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران 10 آبان ماه در دیدار رفت هفته سوم این رقابتها در آمل با نتیجه 3 بر صفر تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان را با شکست بدرقه کردند وتقابل دوتیم در هفته چهاردهم این رقابتها حساس وتماشایی خواهد شد.
دو تیم کاله مازندران وآلومینیوم المهدی هرمزگان در حالی درهفته چهاردهم این رقابتها به مصاف هم می روند که قرار گرفتن کاله در مکان نهم وآلومینیوم در رده یازدهم جدول رده بندی مسابقات شرایطی خوبی برای دو تیم نیست.
درصورت پیروزی تیم کاله در بازی عصرفردا این تیم می تواند با یک پله صعود از مکان نهم به رده هشتم جدول راه یابد، اما درمقابل شکست یا پیروزی احتمالی تیم میزبان تاثیری درجایگاه یازدهمی این تیم نخواهد داشت.
تیم کاله مازندران هم اکنون در جدول رده بندی این مسابقات با 17 امتیاز در رده نهم و آلومینیوم المهدی هرمزگان با 9 امتیاز در رده یازدهم جدول دوازده تیمی لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور قرار دارد.
تیم کاله مازندران درهفته پانزدهم این رقابتها روز چهارشنبه16 دی ماه درآمل به مصاف تیم آرمان ورزشی اردکان یزد می رود.