سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۱ مرداد ۱۴۰۰

تیم والیبال کاله مازندران در خانه میزبان متین ورامین است - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم والیبال کاله مازندران در خانه میزبان متین ورامین است

تیم والیبال کاله مازندران در هفته سیزدهم و دومین دیدار دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور امشب در خانه به دیدار متین ورامین می‌رود.

تیم والیبال کاله مازندران در خانه میزبان متین ورامین است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، تیم والیبال کاله مازندران در هفته سیزدهم و دومین دیدار دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور یادواره 200 شهید والیبالیست امشب میزبان تیم قدرتمند متین ورامین است.

در هفته سیزدهم و دومین دیدار دور برگشت لیگ برتر والیبال امروز شش دیدار در شهرهای تهران، گنبد، اردکان، ارومیه، آمل و تبریز برگزار می‌شود که سالن ورزشی 2 هزار نفری پیامبر اعظم (ص) آمل میزبان والیبالیست‌ها و هواداران آملی است.

شاگردان بهروز عطایی در کاله مازندران هفته گذشته را مقابل گوهر کویر زاهدان به پیروزی شیرین خارج خانه دست یافتند و این هفته مقابل بازیکنان محمد ترکاشوند می‎‌خواهند با استفاده از امتیاز میزبانی به حداکثر امتیاز دست یابند.

کاله مازندران و متین ورامین از تیم‌های قدرتمند لیگ برتر بوده که حتی در سال‌های گذشته قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کردند.

برای این دیدار حساس در آمل علیرضا قریب و مرتضی اعلایی امر قضاوت را برعهده دارند و محمدحسین شفقی نیز ناظر و نماینده فدراسیون والیبال است.

این دیدار نخستین بازی خانگی کاله مازندران در نیم‌فصل دوم بازی‌ها بوده که در آن از امتیاز حمایت هواداران برخوردار است.