جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

تیم والیبال کاله بازی حساسی را مقابل سایپا دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم والیبال کاله بازی حساسی را مقابل سایپا دارد

بهروز عطایی امروز قبل پانزدهمین هفته لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور که با دیدار حساس کاله مازندران و سایپای البرز دنبال می‌شود، بیان داشت: باید در بازی بسیار سخت و حساس مقابل سایپای کرج به میدان برویم که همه از حساسیت و سختی این دیدار اطلاعات کامل دارند.

وی در مورد سایپای البرز یادآور شد: این تیم بسیار منظم و منسجم بوده، از مهره‌های خوبی بهره می‌برد، کادر فنی کارآزموده، سرمربی با دانش و تشکیلات حرفه‌ای از دیگر مزایای این تیم است که امسال نسبت به سال‌های گذشته جوانتر شده است و از انگیزه و عملکرد بسیار خوبی برخوردار است.

عطایی با اعلام اینکه کاله نیز با این تیم هم‌امتیاز بود و دو تیم در تعقیب یکدیگر در بالای جدول به سر می‌برند، اذعان داشت: فرصت زیادی پس از دیدار مقابل باریج اسانس برای آماده‌سازی و ادامه تمرینات مقابل سایپا نداشتیم.

وی با اشاره به اینکه دو تیم از شناخت خوبی نسبت به یکدیگر برخوردارند و مطمئنا آنالیزهای کاملی در اختیار دارند، گفت: سعی می‌کنیم تا به گونه‌ای عمل کنیم که به اهداف خود نزدیکتر شویم و تدابیری بیاندیشیم تا بتوانیم در جریان بازی از ان استفاده کنیم تا قابلیت اجرا در ان بازی داشته باشد.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران ابراز داشت: بازیکنان ما در شرایط ایده‌آلی به سر می‌برند و برای کسب امتیاز به کرج رفتیم تا دست پر از این شهر بازگردیم.(واحد مرکزی خبر)