جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

تیم هیات فوتبال آمل با نیمی از بازیکنان خود به خوزستان اعزام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم هیات فوتبال آمل با نیمی از بازیکنان خود به خوزستان اعزام شد

سرمربی تیم دسته اولی هیات فوتبال آمل گفت: تیمش برای بازیهای مرحله برگشت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور به استقبال بازیهای مرحله برگشت رفت.

تیم هیات فوتبال آمل با نیمی از بازیکنان خود به خوزستان اعزام شد

فائزه جعفرزاده عصرچهارشنبه به خبرنگار ایرنا در آمل افزود: متاسفانه با آسیب دیدگی دروازه بان تیم به علت شکستگی از ناحیه دست و مصدومیت چندبازیکن دیگر، با ترکیب نصفه ونیمه عازم بازیهای برگشت شدیم وفقط برای این بازیها دو بازیکن تعویضی داریم.
وی ادامه داد: وضعیت پیش آمده برای تیم هیات آمل، شرایط را برای کسب نتایج دراین مرحله سخت کرده، و بازیکنان باید تلاش شان را بیشتر کنند.
سرمربی تیم هیات فوتبال آمل با بیان اینکه با وضعیت به وجود آمل شرایط برای صعود درمقابل تیم های آماده این گروه سخت تر شده است، افزود: به دنبال بهانه پیش از بازی ها نیستم اما با وضع موجود باید با واقعیت های تیم انتظار نتیجه داشت.
جعفرزاده با بیان اینکه تیم هیات آمل در پایان دور رفت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور که میزبان آمل نیز بود، متاسفانه درمکان چهارم جدول پنج تیمی گروه دوم این رقابتها قرار گرفته بود، اضافه کرد: برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات محکوم به پیروزی در چهارمسابقه مرحله برگشت دراندیمشک هستیم تا بتوانیم نتایج دور رفت را جبران وهمزمان صعود کنیم.
تیم هیات فوتبال آمل در نخستین دیدار مسابقات لیگ دسته یک فوتبال بانوان باشگاه های کشور روزجمعه در اندیمشک به مصاف تیم صدرنشین این گروه شهروند ساری می رود.
در مرحله رفت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور درگروه دو تیم تیم شهروند ساری با 8 امتیاز صدرنشین شد، تیم گودزینل خان اسفراین با 7 امتیاز در رده دوم ایستاد و تیم های آساره اندیمشک و هیات فوتبال آمل با 4 امتیاز وبرحسب تفاضل گل در رده های سوم وچهارم وتیم هیات فوتبال چالوس هم با دو امتیاز در رده پنجم قرار گرفتند.
مرحله برگشت این مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور با حضور تیم های هیات فوتبال آمل ، هیات فوتبال چالوس، آساره اندیمشک، شهروند ساری و گودزینل خان اسفراین از امروز پنجشنبه دراندیمشک آغاز می شود.
مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور با حضور 20تیم در 4 گروه 5 تیمی برگزارمی شود.