جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

تیم هیات آمل به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه های کشور صعود کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم هیات آمل به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه های کشور صعود کرد

رییس هیات بدمینتون شهرستان آمل شامگاه جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: تیم هیات آمل درپایان این رقابتها با کسب دو پیروزی مشابه 3بر 2 برابر تیم های سمنان و سیستان وبلوچستان به عنوان تیم نخست گروه دوم به مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه های کشور صعودکرد.

ˈبهزاد زراعتگرˈ افزود: با توجه به پیروزی تیم سیستان و بلوچستان برابر سمنان در آمل وشکست این تیم در زاهدان برابر سمنان ، تکلیف صعود یکی از این دو تیم به عنوان تیم دوم گروه به مرحله نیمه نهایی از سوی فدراسیون بدمینتون اعلام خواهدشد.

وی افزود: تیم هیات آمل در مرحله نیمه نهایی این مسابقات که زمان و مکان آن بزودی اعلام خواهد شد با تیم کرج که در گروه اول در رده دوم گروه خود قرار گرفت مسابقه خواهد داد.

رییس هیات بدمینتون آمل ادامه داد: بازی های مرحله نیمه نهایی در دو دیدار رفت و برگشت به میزبانی هر دو تیم برگزار می شود و تیم برنده در مجموع دو مسابقه علاوه بر راهیابی به دیدار نهایی مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه های کشور به رقابت های فصل آینده لیگ برتر نیز صعود خواهد کرد.

زراعتگر اضافه کرد: تیم آمل با توجه به صدرنشینی در هر دو مرحله رفت و برگشت ، تیم منسجم و مقتدری نشان داده و توان صعود به لیگ برتر را نیز دارد.

مرحله برگشت مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون مردان باشگاه های کشور با حضور سه تیم هیات آمل، سمنان و سیستان وبلوچستان به صورت دوره ای روز جمعه در تالار ورزشی حجاب آمل برگزار شد.

مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون مردان باشگاه های کشور امسال با حضور هفت تیم در دو گروه در برگزار شد.