جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

تیم های صعود کننده به نیمه نهایی زیرگروه لیگ فوتسال بانوان کشور مشخص شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم های صعود کننده به نیمه نهایی زیرگروه لیگ فوتسال بانوان کشور مشخص شدند

در پایان پنجمین روز این مسابقات که باحضور 14 تیم در مجموعه ورزشی دانشگاه شمال آمل در حال برگزاری است، تیم های هیرسا ورزش2 ، جنوب شرق تهران، پرنیان رودسر وشهرداری قروه با صعود به مرحله نیمه نهایی این مسابقات به مسابقات لیگ دسته دوم این مسابقات نیز صعود کردند.

در دیدارهای برگزار شده مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات تیم شهرداری قروه با نتیجه پرگل 7 برصفر تیم لیاف لامرد فارس را درهم کوبید، مرصاد دهدشت با نتیجه یک بر صفر از سد جنوب شرق تهران گذشت ونتیجه دیدار تیم های گلساپوش یزد با هیرساورزش2 و صنایع سنگ مادر اصفهان با پرنیان رودسر یک بر یک مساوی شد.

صبح پنجشنبه و در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم هیرسا ورزش2 با شهرداری قروه و جنوب شرق تهران با پرنیان رودسر دیدار می کنند.

تیم های برتر در دیدارنهایی و تیم های بازنده در دیدار رده بندی به مصاف هم خواهند رفت.

نائب رئیس هیات فوتبال آمل در امور بانوان روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات باحضور 14 تیم در مرحله مقدماتی در چهار گروه به صورت دوره ای برگزار و هشت تیم های راه یافته در مرحله یک چهارم نهایی به صورت حذفی با هم رقابت کردند.

ˈمعظم سارویˈ افزود: در مجموع این مسابقات چهار تیم برتر به مسابقات فصل آینده لیگ دسته دوم فوتسال بانوان باشگاه های کشور صعود خواهند کرد.

وی اضافه کرد: این مسابقات از مرحله نهایی زیرگروه فوتسال دسته سوم بانوان باشگاه های کشور از روز شنبه 21بهمن ماه به میزبانی هیات فوتبال آمل آغاز وتا روز 26بهمن ماه ادامه دارد.