جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مسابقات هندبال ساحلی شمال کشور مشخص شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مسابقات هندبال ساحلی شمال کشور مشخص شدند

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقات که باحضور 9 تیم باشگاهی از استانهای شمالی ومرکزی کشور در ساحل طرح دریای ˈمهربخش واقعˈ در بلوار نفتکش محمودآباد در حال برگزاری است، تیم های هیات هندبال نور وسنگ آهن بافق یزد از گروه دوم و تیم های هیات هندبال نجف آباد و همیاری ارومیه با برتری برابر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کردند.

روز شنبه و در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم هیات هندبال نجف آباد با سنگ آهن بافق یزد وهیات هندبال نور با همیاری ارومیه دیدار خواهند کرد.

دیدارهای رده بندی ونهایی این مسابقات عصر شنبه در ساحل محمودآباد برگزار می شود.

در گروه یک این مسابقات، تیم های ˈ شهرداری ساری، قوی سپید انزلی، خراسان رضوی، همیاری ارومیه، و هیات هندبال نجف آباد اصفهانˈ و در گروه دوم، تیم های ˈ سنگ آهن بافق یزد، هیات هندبال نور، بتن زاگرس اسلام آباد و برج سازان استرآباد گرگانˈ با هم رقابت کردند.

تیم های اول تا چهارم مسابقات هندبال ساحلی منطقه شمال کشور به مرحله یک چهارم پایانی این مسابقات صعود و با چهار تیم راه یافته از منطقه جنوب به مرحله دوم به صورت متمرکز رقابت خواهند کرد.

با اعلام فدراسیون هندبال هشت تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی منطقه شمال وجنوب کشور، جواز حضور در مسابقات فصل آینده لیگ هندبال ساحلی باشگاه های کشور را نیز کسب خواهند کرد.