جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

تیم نور قهرمان مسابقات اسکیت سرعت دختران غرب مازندران شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم نور قهرمان مسابقات اسکیت سرعت دختران غرب مازندران شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، درپایان این مسابقات که به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش خبر در سالن شهدا شهر رویان شهرستان نور برگزار شد، تیم نور با کسب 8 نشان طلا 3 نقره و 4 برنز قهرمان شد و جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد.

تیم های چالوس و رامسر به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در رده انفرادی گروه سنی خردسالان این مسابقات و در ماده 100متر سرعت، 'هیلیا صادقی زاده' از نوشهر قهرمان شد و در رده سنی نونهالان همین ماده، ' آیناز یداللهی' از نور زودتر از دیگر حریفان از خط پایان گذشت.

در رده سنی نونهالان و در ماده 200 متر 'مژده شعبانی' ،' روژان مقدسی' و' سارینا عبادی' هر سه از تیم چالوس مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رده سنی نوجوانان این مسابقات و در مواد 300 و500 متر 'طنین رجبیان' از نور در هر دو ماده به مقام قهرمای رسید و ' فاطمه دلفان آذری' از چالوس و' آیناز افتخاری' از نوشهر به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

در رده سنی دوم نوجوانان ودرمواد 300 و 500 متر 'فرزانه تیرگریان' از تیم میزبان به مقام نخست دست یافت و ' فاطمه پورخسروی' و 'مریم محمدی فیروز' از تیم چالوس دوم و سوم شدند.

در رده سنی جوانان و در ماده 300 متر 'مهسا اقبالی' از نور قهرمان شد و 'سمانه قاسمی' و 'سارا عصاییان' هر دو از تیم رامسر در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

درماده 500 متر رده سنی جوانان این مسابقات، 'سارا عصاییان' و 'سمانه قاسمی' هر دو از رامسربه ترتیب اول و دوم شدند و 'مهسا اقبالی' از نور به مقام سوم دست یافت.

در رده سنی امید، در دو ماده 300 و 500 ' سحر حبیبی' و 'مایده رضایی' ازتیم نور مقام های اول ودوم مسابقات را از آن خود کردند و ' هدیه هادیزاده' از نور در ماده 300 متر و 'مهدیه کوزه گر' از نور در ماده 500 متر سوم شدند.

'سارا صاحبکار' رییس هیات اسکیت شهرستان نور گفت: مسابقات اسکیت قهرمانی دختران غرب مازندران با حضور 58 اسکیت سوار از شهرهای نور ، چالوس ، رامسر، نوشهر و محمودآباد به میزبانی هیات اسکیت نور در این شهرستان برگزار شد.