رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

تیم ملی والیبال جوانان ایران جایگزین هندوستان شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تیم ملی والیبال جوانان ایران جایگزین هندوستان شد

تیم ملی والیبال جوانان ایران جایگزین هندوستان شد


در آستانه مسابقات والیبال آسیای میانه در ساری تیم ملی جوانان جایگزین هندوستان شد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران جایگزین هندوستان شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، نخستین دوره مسابقات والیبال آسیای میانه که قرار بود با حضور تیم‌های قزاقستان، هندوستان و تیم‌های ملی زیر 23 سال و تیم ملی (ب) که با نام مازندران در این رقابت‌ها حضور یابند در ساری برگزار شود، در آخرین لحظات تیم هندوستان از حضور در این مسابقات انصراف داد.

رئیس هیئت والیبال مازندران درباره عدم حضور هندوستان در این مسابقات گفت: تیم والیبال زیر 23 سال هند به‌دلیل مشکلات پزشکی و سنی در نخستین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی زیر 23 سال آسیای مرکزی شرکت نمی‌کند.

سیدمیلاد تقوی تصریح کرد: پس از اینکه مطلع شدیم تیم هندوستان در این مسابقات شرکت نمی‌کند بلافاصله با رایزنی فدراسیون تیم جوانان ایران جایگزین این تیم شد.

وی با اشاره به اینکه برای میزبانی شایسته مشکل خاصی نیست، افزود: هدایت تیم ملی جوانان ایران بر عهده فرهاد نفرزاده از مربیان باتجربه مازندرانی است که خود در این بازی‌ها به جای تیم ملی هند شرکت خواهد کرد.

تقوی در پایان گفت: تیم‌های قزاقستان، تیم ملی زیر 23 سال ایران، تیم ملی (ب) وارد ساری شدند و تیم ملی جوانان نیز امروز وارد شهر ساری می‌شوند.

به گزارش فارس، نخستین دوره مسابقات والیبال آسیای میانه از فردا جمعه به مدت سه روز در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار می‌شود که در بازی نخستین روز این مسابقات فردا تیم ملی زیر 23 سال با تیم (ب) مازندران و تیم قزاقستان با تیم ملی جوانان بازی می‌کند.