سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تیم ملی والیبال جوانان ایران توان کسب مقام در مسابقات جهانی را دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم ملی والیبال جوانان ایران توان کسب مقام در مسابقات جهانی را دارد

ملی پوش آملی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت : تیم کشورمان توان کسب مقام و رفتن روی سکو در مسابقات جهانی جوانان را دارد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران توان کسب مقام در مسابقات جهانی را دارد

امیرحسین اسفندیار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تیم ملی والیبال جوانان برای حضوری قدرتمندانه در مسابقات جهانی مکزیک از روز شنبه اردوی آماده سازی خود را در تهران آغاز خواهد کرد.
وی ادامه داد : نیمی از بازیکنان تیم ملی جوانان را بازیکنان تیم نوجوانان تشکیل می دهند که اعضای این تیم هفته جاری از مسابقات جهانی آرژانتین با کسب مقام سومی برای تیم کشورمان برگشتند.
این ملی پوش والیبال جوانان ایران گفت : در هر صورت شرایط آمادگی بازیکنان مطلوب است و در روزهای آینده با تکرار برنامه های تاکتیکی کادرفنی ، نقاط ضعف وقوت تیم بررسی خواهد شد.
مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان از 20 شهریور در کشور مکزیک برگزار می شود.
اسفندیار همچنین در خصوص مسابقات نوجوانان جهان که کسب مقام سومی برای تیم ملی ایران به پایان رسید، اظهار کرد: سطح مسابقات بسیار بالا بود و اعضای تیم برای رسیدن به این مقام از جان مایه گذاشتند.
وی یادآورشد: قرعه بدی که درمرحله گروهی نصیب تیم ملی نوجوانان ایران شد، باعث شد برخی برنامه ریزی ها غیرقابل پیش بینی باشد، اما درهرحال کسب مقام سومی نتیجه قابل قبولی بوده ونمی توان به راحتی از کنار آن گذشت.
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در چهاردهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان توانست پس از تیم های لهستان و آرژانتین در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار بگیرد.
اعضای این تیم روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد کشورشدند.