جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

تیم مازندران به مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال نوجوانان کشور اعزام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم مازندران به مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال نوجوانان کشور اعزام شد

'علی محمدرجایی' شامگاه سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تیم مازندران در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات در گروه یک به همراه تهران با کسب امتیازهای لازم به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کرد و از امیدهای کسب مقام در این مسابقات است.

وی افزود: مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال نوجوانان قهرمانی کشور روز پنجشنبه 17 مهرماه در بندرعباس برگزار می شود وطی آن تیم های مازندران، تهران، هرمزگان و کردستان برای کسب مقام قهرمانی کشور با هم رقابت خواهند کرد.

دبیرهیات بسکتبال مازندران تصریح کرد: با اعلام فدراسیون بسکتبال بازیهای مرحله نیمه نهایی از حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود، به طوری که بهترین بازیکنان چهار تیم این مرحله به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت خواهند شد.

رجایی اضافه کرد: تیم مازندران در مراحل گذشته این رقابتها عملکرد قابل قبولی داشته وصعود به جمع چهارتیم پایانی کشور از میان 32 تیم شرکت کننده نشان از قدرت وپیشرفت بسکتبال رده سنی پایه استان دارد.

وی به مراحل صعود تیم مازندران به مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال نوجوانان قهرمانی کشور اشاره کرد ویادآورشد: تیم مازندران ابتدا در مرحله مقدماتی در رقابت با تیم های استانهای شمالی کشور که به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد، قهرمانی شد و به عنوان تیم منتخب شمال کشور در مرحله یک چهارم نهایی به همراه تیم تهران با کسب امتیازهای لازم به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کرد.