جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

تیم سامان سوله آمل صدرنشین لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان کشورشد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم سامان سوله آمل صدرنشین لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان کشورشد

مرحله رفت مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان باشگاه های کشور شنبه شب با صدرنشینی تیم سامان سوله آمل که میزبانی این رقابت ها را بر عهده داشت ، به پایان رسید.

تیم سامان سوله آمل صدرنشین لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان کشورشد

به گزارش خبرنگار ایرنا، در روز پایانی مرحله رفت چهاردهمین دوره این مسابقات، در گروه یک که در مجتمع شهید عظیمی بابلسر برگزار شد ، تیم سامان سوله آمل با نتیجه 3 بر یک تیم هیات جانبازان ومعلولان فریدونکنار را شکست داد و در مجموع با 5 پیروزی و بدون شکست و با کسب 15 امتیاز ، صدرنشین شد و مرحله رفت این رقابتها را جشن گرفت.
همچنین تیم هیات جانبازان ومعلولان بجنورد با نتیجه 3 بر صفر تیم هم استانی خود هیات شیروان را شکست داد و تیم ارداق قزوین هم به علت حاضر نشدن تیم هیات بابل با نتیجه 3 بر صفر برنده اعلام شد.
در پایان مرحله رفت این مسابقات و پس از تیم صدرنشین سامان سوله آمل، تیم هیات جانبازان ومعلولان بجنبورد با 11 و هیات قزوین با 10 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
همچنین تیم هیات فریدونکنار با پنج امتیاز ، بابل با چهار و شیروان بدون امتیاز در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.
مرحله رفت چهاردهمین دوره این مسابقات، در گروه یک با حضور تیم های سامان سوله آمل ، هیات های جانبازان ومعلولان بجنورد، فریدونکنار، بابل، شیروان، قزوین از روز چهارشنبه هفته گذشته در بابلسر آغاز شد و شنبه شب پایان یافت.
میزبانی مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته معلولان دسته یک باشگاه های کشور در حالی به تیم سامان سوله آمل واگذار شد که این تیم به علت فراهم نبودن شرایط سالن برگزاری مسابقات و نیز خوابگاه تیم های شرکت کننده، در شهرستان بابلسر که شهر بی طرفی بود، از حریفان خود پذیرایی کرد.
رقابت های لیگ دسته یک والیبال نشسته سال جاری با حضور 23 تیم در سه گروه 6 تیمی و یک گروه 5 تیمی برگزار می شود و پس از انجام مسابقات مرحله اول، از هر گروه سه تیم به مرحله ی نیمه نهایی راه خواهد یافت.