سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم رباتیک دانش آموزی فریدونکنار مقام سوم کشوری را کسب کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم رباتیک دانش آموزی فریدونکنار مقام سوم کشوری را کسب کرد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت : تیم دانش آموزی ربات های جنگجوی شهرستان فریدونکنار در یازدهمین دوره مسابقات کشوری به مقام سومی دست یافت.

تیم رباتیک دانش آموزی فریدونکنار مقام سوم کشوری را کسب کرد

به گزارش روز شنبه روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ، سید علی قاسمی افزود : یازدهمین دوره مسابقات کشوری به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی هفته گذشته در بابل برگزار شد.
وی با اشاره به سوابق خوب تیم های رباتیک دانش آموزی شهرستان فریدونکنار در مسابقات کشوری و جهانی یاد آور شد: تیم فریدونکنار در رشته ربات های جنگجو و به سرپرستی حمزه علی شیرپو و مربی گری مهندس حسین بابکی در این دوره از مسابقات شرکت کرد.
او اضافه کرد:در رشته ربات های جنگجو 23 تیم از سراسر کشور در این دوره از مسابقات حضور داشتند.
قاسمی با اشاره به نخستین حضور تیم دانش آموزی فریدونکنار در رشته ربات های جنگجو در مسابقات کشوری گفت : در سال های گذشته معمولا تیم فریدونکنار در رشته ربات های فوتبالیست در مسابقات کشوری شرکت می کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران افزود : امیرحسین جلالیان ، امیرحسین شیرپور ، علیرضا تمسک تبار و علیرضا آزادیان اعضای تیم چهار نفره فریدونکنار در این مسابقات بودند .
او به توفیقات پی در پی دانش آموزان مازندرانی در تمامی رویداد های ورزشی، علمی و فرهنگی اشاره و ضمن قدردانی از آنها ، این موفقیت را به شهروندان فریدونکنار تبریک گفت.