جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل راهی اصفهان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل راهی اصفهان شد

تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل برای حضور در مرحله نهایی مرحله مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور راهی استان اصفهان شد.

تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل راهی اصفهان شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان شهرداری آمل یکی از تیم‌های لیگ برتری مازندران است که در بخش معلولان فعالیت دارد.

این تیم تنها نماینده مازندران در رقابت‌های حرفه‌ای بسکتبال با ویلچر است که پس از چندین دوره حضور در لیگ برتر سال گذشته به جمع چهار تیم مرحله پایانی راه یافت و به مقام سوم رسید.

این تیم امسال با تقویت کادر فنی، بازیکنان و تمرینات منسجم و منظم با درخشش در مرحله گروهی راهی پلی‌آف شد و با شکست تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس به دور نهایی صعود کرد.

مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور از فردا چهارشنبه به مدت سه روز در استان اصفهان پیگیری می‌شود که بازیکنان آملی امید زیادی به قهرمانی دارند.

هم‌اکنون لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور از حساسیت خاصی برخوردار است و پیش‌بینی تیم قهرمان در آن کار بسیار سختی است.

شاگردان مسعود فلاح از مربیان نام‌آشنای بسکتبال با ویلچر کشور با سرپرستی یحیی عسگری‌پور مقابل حریفان به میدان می‌روند تا بتوانند بار دیگر با دست پر راهی مازندران شوند.

لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور امسال در مرحله مقدماتی با حضور هشت تیم در دو گروه چهار تیمی برگزار شده که در آن شهرداری آمل با تیم‌های پگاه فارس، ماهان تندیس قم و همیاری زنجان هم‌گروه بود.

شاگردان مسعود فلاح از 12 اسفند امسال به مدت 6 روز آخرین دوره از اردوی آماده‌سازی برای حضور مقتدرانه در مرحله نهایی را در دو نوبت صبح و عصر در سالن سرپوشیده ورزشی پیامبر اعظم (ص) پشت سر گذاشتند که این اردو متصل به اعزام به مسابقات اصفهان محسوب می‌شد.

دور نهایی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور از فردا چهارشنبه 19 اسفند به مدت سه روز در اصفهان برگزار می‌شود که تیم‌های شهرداری آمل، ماهان تندیس قم، مخابرات اصفهان و ملی حفاری خوزستان به دیدار هم می‌روند.

شهرداری آمل از تیم‌های قدرتمند این مرحله است که در دوره مقدماتی تیمی همانند ماهان تندیس قم را در دور دیدار رفت و برگشت با شکست بدرقه کرد.