سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم بابل قهرمان مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان مازندران شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم بابل قهرمان مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان مازندران شد

تیم بابل در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان مازندران انتخابی تیم منتخب استان برای شرکت در قهرمانی کشور که در شهر رستمکلا از توابع شهرستان بهشهر در شرق این استان برگزار شد، به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم بابل قهرمان مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان مازندران شد

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، در پایان این رقابتها که با حضور بیش از 120 فرنگی کار از شهرهای مازندران در رستمکلا بهشهر برگزار شد، تیم بابل با کسب 73 امتیاز مقام نخست را کسب کرد و جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد.
در این رقابتها تیم های آمل با کسب 65 و نوشهر با 62 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در رقابتهای انفرادی این مسابقات که در 10 وزن برگزار شد، در وزن 42 کیلوگرم ' امین بدیور ' از ساری، در وزن 46کیلوگرم، ' محمد رضاحسین زاده ' از نوشهر، در وزن 50 کیلوگرم ' علی باباجانی' از بابل، در وزن 54 کیلوگرم ' ابراهیم سیاه سرایی ' از نوشهر و در وزن 58 کیلوگرم ' ابوالفضل جوان ' از رستمکلا قهرمان شدند.
همچنین در وزن 63کیلوگرم، ' علی محمدی' از آمل، در وزن 69کیلوگرم ' رضا محمد' از نوشهر، در وزن 76کیلوگرم ' محمد خان پور' از بابل، در وزن 85کیلوگرم ' مجید مسعودی ' از نوشهر و در وزن 100کیلوگرم ' علی اکبر یوسفی ' از بابل به مقام های قهرمانی اوزان خود دست یافتند.
نفرات اول تا پنجم هر وزن این رقابت ها به اردوی آماده سازی تیم مازندران دعوت می شوند و پس از اردویی در خانه کشتی ساری، تیم منتخب کشتی فرنگی نوجوانان استان برای شرکت در قهرمانی کشور انتخاب خواهد شد.
هنوز از سوی فدراسیون کشتی زمان و محل برگزاری رقابت های قهرمانی کشور اعلام نشده است.