رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

تیم ایران قهرمان مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین ساکاماتو شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تیم ایران قهرمان مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین ساکاماتو شد

تیم ایران قهرمان مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین ساکاماتو شد


مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین ساکاماتوی جام خاورمیانه با قهرمانی جمهوری اسلامی ایران و نایب قهرمانی ژاپن پایان یافت.

تیم ایران قهرمان مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین ساکاماتو شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقات که جمعه شب پایان یافت، در رده سنی نوجوانان وزن منفی 70 کیلوگرم علی توحید از البرز و مهدی حنیظ از تهران به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و سالار تگی بیل از نوشهر به مقام سوم دست یافت.

در وزن منفی 52 کیلو گرم رده سنی نوجوانان محمد شریفی، امیر جعفری هردو از خوزستان قهرمان و نایب قهرمان شده و مهدی جلیلوند از تهران نیز در جایگاه سوم ایستاد.

در رده سنی نوجوانان در وزن منفی 63 کیلوگرم میلاد زارعی از همدان و علی اکبرفاوری از افغانستان و علی باهری از اردبیل به ترتیب مقام اول تا سوم کسب کردند.

در وزن 70 کیلوگرم رده سنی نوجوانان مهیار رضاپور از تنکابن، سینا اسکندری از خراسان و سیدصالح حسینی نژاد از چالوس به ترتیب قهرمان و نایب آن و سومی را بدست آوردند.

در این مسابقات در رده جوانان وزن 55 کیلوگرم، امیر اسماعیلی از خراسان، محمد علیزاده از چالوس و اسماعیل می کره از خوزستان به ترتیب به مقام نخست تا سوم دست یافتند.

در رده جوانان وزن منفی 70 کیلوگرم محمد یزدان پرست از چالوس، مهدی بابالواز همدان و سیدامیررضا موسوی از لرستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رده جوانان وزن منفی 80 کیلوگرم نیز واحدمالک اژدر از چالوس، پارسا زارع از شیراز و جوادپازکی از چالوس رتبه نخست تا سوم را کسب کردند.

در وزن 80 کیلوگرم جوانان، امین ناصریاز خراسان قهرمان، سیدولی کریمی نایب قهرمان شد و امیرحسین شاه نظری از تنکابن در رده سوم ایستاد و در رده بزرگسالان وزن منفی 70 کیلوگرم رحیم کریم نسب از تهران قهرمان، حمزه محمد طلاب از عراق نایب قهرمان شدند و محمد زینی وند از لرستان سومی را بدست آورد.

در رده بزرگسالان وزن منفی 90 کیلوگرم امیرپزشک از خراسان، بهمن خندان از تهران و محمد ساعدی نسب از تهران رتبه نخست تا سوم را کسب کردند و در وزن 90 کیلوگرم بزرگسالان، محمد صمدی از تهران قهرمان، احمدمحمد جبار از عراق نایب قهرمان و عباس قهرمانی از خراسان به رده سوم دست یافت.

در بخش کاتای بزرگسالان ایمان شفیعی از کرمانشاه رتبه نخست و حمید طلوعی فرد و جلال محمودی از البرز دوم و سوم شدند و در بخش کاتای نوجوانان و جوانان شایان ستایش قهرمان و کیان شیخ رودی دوم و مهدی وفایی اصل سوم شد که در کاتای تیمی بزرگسالان نیز تیم های شیراز، خراسان رضوی و مازندران به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رده سنی پیشکسوتان 35 تا 40 سال در وزن 75 کیلوگرم احمد ابوالحسنی از تهران، محسن صادقیان از البرز و صفا حسین لطیف از عراق به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان و سومی را کسب کردند و در منفی 75 کیلوگرم همین رده عدی احمد جراح از عراق، حسن حاجی پور از شیراز و صفرعلی هرسیج از چالوس نیز مقام اول تا سومی را بدست آورند.

و در رده پیشکسوتان 40 تا 45 سال در وزن منفی 75 کیلوگرم مهران حسنی از چالوس قهرمان، محمدعلی دلجو از هرمزگان نایب قهرمان و حسن باقری از تنکابن به رده سوم رسیدند .

در این رده سنی در وزن 75 کیلوگرم نیز سیدعلی غیاثی از تهران، فرشید پور ابراهیم و حسین فلاح نودهی هردو از چالوس نیز مقام اول تا سوم رسیدند.

و در رده پیشکسوتان 40 تا 50 سال در وزن منفی 75 کیلوگرم فرخ کریمی، ابوذر صلاحی و قاسم بخشی به ترتیب به مقام اول تا سومی دست یافتند.

در این رقابت ها جام اخلاق به عظیم صالحی و حسین بادی از چالوس، جنگنده ترین کاراته کار حامد خدری، بهترین تکنیک کار حسن جعفری و سعید جعفری نیز به عنوان فنی ترین ورزشکار این دوره شناخته شدند.

34 داور از هفت کشور این دوره مسابقات بین المللی را نظارت کردند.