جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

تیم آمل به لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور صعود کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم آمل به لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور صعود کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا، دیدار حساس وتعیین کننده تیم مهتاب جوجه آمل وهیات البرز روز جمعه در تالار ورزشی حجاب آمل برگزار شد و تیم میزبان با نتیجه 3بر 2 میهمان خود را شکست داد ودر مجموع دو مسابقه با اختلاف دو ست پیروزی به دیدار نهایی مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور صعود کرد و سهمیه فصل آینده لیگ برتر باشگاه های کشور را نیز کسب کرد.

دو تیم در شرایطی در دیدار دوم خود در آمل به مصاف هم رفتند که تیم هیات البرز در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی در کرج با نتیجه 3 بر 2 تیم مهتاب جوجه آمل را شکست داده بود.

تیم مهتاب جوجه آمل در این مسابقه با ترکیب ˈ سپهر ایوانی، آرمین و امیرمحمد برزنده، محسن آموزگار و امیرجباریˈ به سرمربیگری ˈ مرتضی ولی درویˈ برابر حریف البرزی خود به میدان رفتند و جشن صعود به لیگ برتر را در پایان این مسابقه برپا کردند.

تنها نماینده مازندران در مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه های کشور در دیدار نهایی این مسابقات در دو مسابقه رفت وبرگشت به مصاف تیم سمنان خواهد رفت.

تیم بدمینتون مهتاب جوجه آمل در بازیهای مرحله گروهی رقابتهای لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه های کشور با تیم های سمنان و سیستان وبلوچستان همگروه بود و با شکست آنان در بازیهای رفت وبرگشت به عنوان تیم نخست گروه دوم ، حریف تیم البرز درمرحله نیمه نهایی شد.

مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون مردان باشگاه های کشور امسال با حضور هفت تیم در دو گروه برگزار و در نهایت دو تیم برتر به رقابتهای لیگ برتر باشگاه های کشور در فصل آینده صعود خواهند کرد.