جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

تیم‌های کشتی مازندران حریفان خود را در لیگ شناختند - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم‌های کشتی مازندران حریفان خود را در لیگ شناختند

سلمان قادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری گفت: در فصل جدید لیگ دسته اول کشتی آزاد باشگاه‌های کشور 11 تیم شرکت دارند که هفت تیم از مازندران هستند.

وی تصریح کرد: تیم‌های نساجی مازندران، شهدای ساری، لوازم خانگی مهدی حاجی‌زاده گنج افروز بابل، شهید هاشمی‌نژاد بهشهر، شهدای شیرگاه، بصیر فریدونکنار و هیئت کشتی رستمکلا به عنوان هفت نماینده مازندران در این رقابت‌ها هستند.

قادری ابراز داشت: تمامی تیم‌های مازندرانی در لیگ دسته اول کشتی آزاد کشور با کادر فنی و ترکیبی کاملا جوان و بومی در لیگ شرکت می‌کنند و به طور حتم از مدعیان لیگ نیز خواهند بود.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران از برگزاری مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها در فدراسیون کشتی خبر داد و افزود: تیم‌های شهدای ساری، شهید هاشمی‌نژاد بهشهر، لوازم خانگی مهدی حاجی‌زاده گنج افروز بابل و نساجی مازندران به همراه پاس قوامین و وحدت رشت در گروه  اول قرار دارند.

وی گفت: در گروه دوم نیز سه تیم دیگر مازندرانی شهدای شیرگاه، بصیر فریدونکنار و هیئت کشتی رستمکلا با تیم‌های ماهان سپاهان اصفهان و گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی همگروه هستند.

قادری با اشاره به برگزاری هفته نخست این رقابت‌ها از 19 مرداد ابراز داشت: در هفته نخست تیم شهدای ساری میزبان لوازم خانگی مهدی حاجی زاده گنج افروز بابل است و نساجی مازندران نیز در تهران مهمان پاس قوامین است و تیم شهید هاشمی‌نژاد بهشهر نیز باید مقابل میزبان خود وحدت رشت صف آرایی کند.

وی درباره گروه دوم این رقابت‌ها اظهار داشت: تیم شهدای شیرگاه باید در اصفهان مقابل ماهان سپاهان قرار گیرد و تیم شهید بصیر فریدونکنار نیز در مشهد به مصاف‌های گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی خواهد رفت و تیم هیئت کشتی رستمکلا نیز با قرعه استراحت روبرو شود.