جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

تیراندازی شب گذشته در ساری ارتباطی با هیأت عزاداری نداشت - نمایش محتوای خبر

 

 

تیراندازی شب گذشته در ساری ارتباطی با هیأت عزاداری نداشت

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران گفت: تیراندازی شب گذشته در ساری ارتباطی با هیأت عزاداری نداشت.

تیراندازی شب گذشته در ساری ارتباطی با هیأت عزاداری نداشت

حجت‌الاسلام ابوالقاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری حادثه حمله مسلحانه  فرد ناشناس به هیأت عزاداری علقمه در مرکز مازندران را تکذیب کرد.

وی با اشاره به اینکه حادثه تیراندازی هیچ گونه ارتباطی با هیأت عزاداری نداشت، اظهار کرد: ضاربان به‌دلیل خصومت شخصی به فرد مورد نظر که در خارج از هیأت عزاداری بود، تیراندازی کردند.

وی با بیان اینکه ضاربان از چندی قبل با مضروب مشکل شخصی داشتند، افزود: پنج‌شنبه شب مورخ 15 مهرماه جاری مضروب به همراه برادرش در حاشیه خیابان از بلوار کشاورز در حال تردد بودند که در فاصله پنج متری از داخل خودرو با سلاح شکاری به فرد مورد نظر شلیک شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران، اضافه کرد: مضروب از ناحیه پا مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

این مسؤول گفت: در همان ساعات اولیه دستور ویژه برای شناسایی عوامل تیراندازی و ورود به مخفیگاه صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران، افزود: با اقدامات انجام شده یکی از عوامل تیراندازی که مظنون اصلی است، دستگیر می‌شود.

جعفری از تشکیل تیم ویژه در پلیس اطلاعات امنیتی انتظامی مازندران خبر داد و تصریح کرد: اقدامات لازم برای دستگیری یکی دیگر از عوامل تیراندازی که متواری شد در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه درگیری در هیأت عزاداری صورت نگرفت، خاطرنشان کرد: این حادثه ارتباطی با هیأت عزاداری نداشته و حمله‌ای به هیأت عزاداری نشده است.