جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

تکواندوکاهای مازندران در تورنمنت بین المللی تونس درخشیدند - نمایش محتوای خبر

 

 

تکواندوکاهای مازندران در تورنمنت بین المللی تونس درخشیدند

محمدتقی علوی ˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : مازندران در این رقابت های معتبر 4 نماینده داشت که این ورزشکاران موفق به کسب 2 مدال طلا ، یک نقره و یک برنز شدند .

وی بیان داشت : در بخش مردان و در وزن سوم ، ˈسجاد مصطفوی ˈ با درخشش در برابر حریفان ، موفق به کسب مدال طلا شد و ˈ یاسین اکبر نتاج ˈ در وزن دوم ، به عنوان سوم و مدال برنز این مسابقات قناعت کرد .

سرپرست هیات تکواندو مازندران افزود : دو ورزشکار زن اعزامی مازندران نیز 2 مدال ارزشمند برای کاروان ایران کسب کردند که سهم ˈ سوسن حاجی پور ˈ در وزن سوم مدال طلا و ˈ مهین اسماعیل نژادˈ در وزن چهارم مدال نقره بود .

علوی ادامه داد : سومین دوره تورنمنت بین المللی تونس که در رده سنی بزرگسالان و در دو بخش بانوان و آقایان در شهرˈ نابول ˈ آغاز شده بود ، با تصاحب 23 مدال و قهرمانی تیم تکواندوی ایران به پایان رسید .

وی گفت : روند توجه به رشد و تربیت رده های سنی پایه در استان مازندران متوقف نخواهد شد و با ادامه روند کنونی، افزایش تعداد ورزشکاران مازندرانی در تیم ملی دور از دسترس نیست.

سرپرست هیات تکواندو مازندران افزود: در استان مازندران استعدادهای فراوانی در رشته تکواندو فعالیت می کنند که با اجرای برنامه های بهتر می توانیم راه رسیدن آن ها را به تیم ملی و کسب عنوان های معتبر هموارتر کنیم .